Porażki zdarzają się najlepszym, ale dzięki ofercie Etoto wcale nie musisz odczuwać źle zagranych kuponów! Zobacz już teraz, w jaki sposób możesz odebrać nawet 100 PLN na zakłady na esport!

Zwrot Etoto na esport. 100 PLN do odebrania!
Zwrot Etoto na esport. 100 PLN do odebrania!

Esport – obstawianie przez internet

Zakłady bukmacherskie esport stają się coraz popularniejsze i niewykluczone, że wkrótce to właśnie one będą jednymi z najchętniej granych przez internet.

Najnowsza promocja Etoto pozwala na odebranie nawet 100 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu z typami na wybrane przez gracza mecze esportowe. Co tydzień na jeden profil można otrzymać maksymalnie jeden cashback.

Bukmacher przyznaje bonus każdemu, kto nie trafi kuponu zagranego za minimum 50 PLN. Kurs każdego zdarzenia – podobnie jak całego AKO – musi wynosić co najmniej 1.02.

Bonus Etoto na esport

Po rozliczeniu kuponu jako przegrany na ekranie twojego profilu gracza wyświetli się powiadomienie pop-up z wiadomością o przyznaniu premii. Wystarczy ją zatwierdzić, by w ciągu maks. 20 minut pojawiła się na koncie!

Do oferty nie wliczają się kupony postawione w punktach naziemnych, dlatego niezbędne jest konto internetowe w Etoto, by odebrać do 100 PLN. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem online tego buka, możesz zarejestrować się u niego dosłownie w kilka sekund.

Etoto to legalna firma bukmacherska, która działa zgodnie z polskim prawem. Gra u niej jest bezpieczna, to jest nie naraża nas na przykre konsekwencje i nie wymusza ukrywania zysków z obstawiania przed US oraz podobnymi instytucjami!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAż 14% więcej od forBET!
Następny artykułTotolotek oferuje freebet za typowanie skoków!
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!