Jest dosyć stary żart, na temat tenisa, z racji tego że wystarczy zmienić tylko jedną literkę i wyjdzie nam coś ,,dojrzałego” (kto oglądał 13 posterunek ten wie). No ale śmieszki na bok, tenis to dość ciekawy sport, można go uprawiać jeden na jednego, bądź też para na parę. Z racji tego, że rozgrywki mogą być prowadzone mniej intensywnie, sport ten też jest uprawiany czasami przez ludzi starszych, co czyni tenis dosyć atrakcyjną i popularną alternatywą do oklepanej już do śmierci piłki nożnej. No dobrze, ale czy warto obstawiać tenisa u bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie na tenis – czy warto je obstawiać?

Tenis kontra bukmacher – czyli obstawianie na ekranie

Zanim odpowiemy wam na pytanie zadane w tytule, najpierw musicie sami zadać sobie kilka pytań. Takie jak :

– Czy mam jakieś doświadczenie w tym sporcie?

– Czy w ogóle lubię ten sport?

– Czy wiem, jak obstawiać zakłady bukmacherskie?


Przyjrzyjmy się zatem tej liście. Doświadczenie w sporcie, który chcemy obstawiać jest bardzo ważne, z racji tego że zawodnicy często stosują różne taktyki gry, a przecież jeśli sami je kiedyś stosowaliśmy, to jeśli to spostrzeżemy, to od razu będziemy wiedzieć co nasz faworyt zrobi następnie. Takie przewidywanie ruchów jest nam bardzo potrzebne, z racji tego że musimy wiedzieć przecież, jak przechytrzyć bukmachera, aby wygrać, czyż nie?

Drugie pytanie, czy w ogóle lubimy ten sport? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z obstawiania tenisa. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta, przecież jeśli czegoś nie chcemy robić, to automatycznie będziemy starać się tego unikać. Można to porównać do pójścia na randkę z naszą byłą kobietą/mężczyzną. No przecież nie mamy ochoty z tym kimś się spotykać, to po co mamy mu jeszcze oddawać nasze pieniądze?

Trzecie pytanie, hmm… jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie bez znajomości co to w ogóle są zakłady bukmacherskie, oraz bez wiedzy jakie istnieją rodzaje typów bukmacherskich, to po prostu nigdy nie wygramy z bukmacherem. Albo po prostu dopiero wygramy, ale po czasie jak już się dowiemy w praktyce, no ale po co marnować swoje pieniądze? Równie dobrze można biec ze złamanymi nogami, lub wskoczyć do wody nie wiedząc jak pływać.

A co jeszcze oprócz tego warto mieć?

Na pewno, (ale to już nie każdy niestety ma) szczęście. Nawet najlepszy typer na świecie ma czasem pecha, przez co czasami zdarza mu się przegrywać. Dobrze jest również posiadać cechy dobrego typera, dzięki czemu nasza porażka będzie dla nas mniej dotkliwa.

No ale dobrze, czy warto jest obstawiać tenis?

To zależy głównie od was, z racji tego że obstawianie każdego sportu zależy od tego, jaki stosunek do niego mamy, czy wiemy jak obstawiać zakłady bukmacherskie, czy znamy ich typy, czy traktujemy to jako hobby czy też jako poważne zajęcie. Dlatego też ciężko jest dać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł,,Po co obstawiasz? Przecież to wszystko jest ustawione” – czyli antyhazardowcy w natarciu
Następny artykuł1429 PLN od STS na mecz Polska vs Macedonia Północna. Bonus powitalny na specjalnych warunkach!
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.