Szukasz ciekawych promocji z okazji inauguracji fazy grupowej eliminacji UEFA EURO 2020? Dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się jak odebrać zakład bez ryzyka u jednego z bukmacherów.

Zakład bez ryzyka od STS na start eliminacji EURO 2020!

Gra bez ryzyka

Na wstępie mowa oczywiście o legalnym bukmacherze STS, który jest również oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Reprezentacji, która już dziś, w czwartek 21 marca o godzinie 20:45 rozegra swój pierwszy eliminacyjny mecz (z Austrią w Wiedniu).

To właśnie z tej okazji wspomniana powyżej marka zdecydowała się zaoferować zakład bez ryzyka aż do 200 PLN. Przy czym mowa o zwrocie stawki za przegrany kupon (musi być rozliczony do 24 marca!), rozumianej jako wkład pomniejszony o podatek.

Kto może skorzystać z tej promocji? Uprawnione są do tego tylko te osoby, które zdecydowały się założyć internetowe konto bukmacherskie w STS w dniach 20-21 marca (do godziny 23:59).

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja konta

Nie masz jeszcze swojego konta online, ale zainteresowała Cię opisywana oferta i chciałbyś je założyć? Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić oficjalny portal internetowy bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny, w którym wystarczy podać podstawowe dane osobowe.

Założenie konta jest darmowe. Mało tego, na nowych graczy czeka oferta powitalna. Mowa o bonusie od depozytu do 1 000 PLN maksimum! Ponadto dzięki ekskluzywnemu kodowi promocyjnemu (o treści „BETONLINE) już za samo jego otworzenie można zgarnąć darmowy zakład!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie siatkówki w zakładach bukmacherskich
Następny artykułTotolotek z bonusem za polecenie przyjaciela