Szukasz oferty, która umożliwi rozpoczęcie przygody z zakładami sportowymi bez konieczności ryzykowania własnymi pieniędzmi? TOTALbet ma coś, co może Cię zainteresować. 

Z TOTALbet zaczniesz bez depozytu!
Z TOTALbet zaczniesz bez depozytu!

Oferta powitalna opisywanej firmy bukmacherskiej skierowana jest wyłącznie do nowych graczy, więc jeśli masz już tam swoje konto to niestety będziesz musiał obejść się smakiem.

Natomiast nowy klient już praktycznie za samo założenie konta będzie mógł liczyć na zakład bez depozytu o wartości aż 25 PLN, co jest rzadkością na polskim rynku.

Jak po niego sięgnąć? To naprawdę proste. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową TOTALbet, a następnie wypełnisz formularz rejestracyjny. Pamiętaj, że musisz być osobą pełnoletnią!

Sam proces nie jest trudny. Wystarczą podstawowe dane osobowe, których używasz na co dzień oraz skany dowodu tożsamości, których weryfikacja jest wymagane od legalnych bukmacherów na mocy ustawy.

Po przejściu tej nieskomplikowanej procedury i aktywacji konta trafi do Ciebie freebet o wartości 25 PLN. Stanie się to z automatu bez konieczności pisania e-maili czy rozmowy na czacie z konsultantem.

>>> Aktualny KOD BONUSOWY Fortuna: BETONLINE! <<<

Darmowe środki będą do Twojej dyspozycji, ale trzeba pamiętać, że muszą one zostać wykorzystane na zakłady sportowe w TOTALbet.

W tym celu należy  stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem nie mniejszym od 2,00. Wygrana osiągnięta dzięki gratisowemu zakładowi nie podlega dalszemu obrotowi, więc z tą kasą będzie mógł zrobić, co tylko chcesz.

UWAGA! W bukmacherce jest jak w życiu. Najlepsze okazje nie trwają wiecznie. Tak samo może być z opisywanym freebetem, więc jeśli zainteresowała Cię ta oferta, rozważ, czy to nie jest właśnie ten moment, żeby z niej skorzystać. Decyzja należy tylko do Ciebie!

Oferta powitalna to oczywiście nie tylko zakład bez depozytu, ale również tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty. W przypadku TOTALbet mówimy o premii 100% aż do 500% PLN.

Wszelkie szczegóły wspomnianych w tekście promocji oraz formularz rejestracyjny znajdzie na oficjalnej stronie internetowej TOTALbet.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE – www.TOTALbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułFreebet w aplikacji mobilnej Etoto
Następny artykułTylko dziś premia 50% od forBET!