Legalny bukmacher TOTALbet zwróci stawkę za przegrany zakład na finał Totolotek Pucharu Polski, w którym 2 maja o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie zmierzą się Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok. Zainteresowany?

W TOTALbet finał Pucharu Polski bez ryzyka!

Cashback od TOTALbet

W przypadku tytułowej promocji sprawa jest o tyle prosta, że dotyczy ona wyłącznie jednego zdarzenia, jakim jest czwartkowe starcie Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk, które wyłoni zwycięzcę zmagań o krajowy puchar w sezonie 2018/19.

W przypadku, gdy kupon SOLO postawiony na ten mecz zostanie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki. Górny jego limit ustawiono na 200 PLN, ale dobrą informacją jest to, że mowa o cashbacku 100%.

W ramach tej akcji nie obowiązuje żaden kurs minimalny, ale opisywanym promo zostanie objęty tylko jeden kupon każdego gracza i to taki, który obstawiono za minimum 50 PLN.

Sam zwrot podlegać będzie z kolei trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych przy łącznym kursie minimalnym 2,00 (minimalny kurs typu to 1,20).

Konto online – jak je założyć?

Uczestnikiem opisywanej akcji może zostać tylko osoba pełnoletnia, która posiada internetowe konto bukmacherskie w TOTALbet. Bez tego się nie obejdzie.

Zastanawiasz się jak je otworzyć? Można to zrobić na oficjalnym portalu marki. Proces zajmuje zaledwie kilka chwil i nic nie kosztuje, ale to jeszcze nie wszystko.

Na nowych graczy czeka też dedykowany bonus. Obecnie jest to premia 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 500 PLN maksimum.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic legalny bukmacher w Polsce
Następny artykułBonus do 500 PLN w forBET. Tylko w dniu 10 maja!