Obchodzisz wkrótce rocznicę swoich urodzin? Jeśli tak, to powinieneś zapoznać się z ofertą specjalną forBET. 

Urodzinowa niespodzianka od forBET!
Urodzinowa niespodzianka od forBET!

Nie jest to częste na polskim rynku zakładów bukmacherskich, więc spieszymy poinformować, że marka forBET pamięta o swoich gracza także w dniu ich urodzin i właśnie z tej okazji przygotowała specjalny prezent dla solenizantów, którzy są jej klientami.

Mowa o bonusie w wysokości 20 PLN dla wszystkich aktywnych graczy, którzy w danym dniu obchodzą swój jubileusz. Zastanawiasz się kim jest ten „aktywny gracz”? To proste, każdy kto w okresie ostatnich trzech miesięcy dokonał depozytu minimum 100 PLN i postawił je na zakłady sportowe. 

Tak, to w zasadzie wszystkie warunki, jakie należy spełnić, żeby móc sięgnąć po urodzinową niespodziankę od legalnego bukmachera online. Nie potrzeba nic więcej. 

 >>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Tych środków oczywiście uczestnik akcji nie będzie mógł od razu wypłacić. Trzeba je najpierw wykorzystać na zakłady sportowe. Potrzebny jest obrót dwukrotnością przyznanej premii na kuponach o kursie minimalnym 2,00.

Podoba Ci się ta inicjatywa, bo sam wkrótce obchodzić swoje urodziny, ale nie masz jeszcze konta bukmacherskiego w forBET? Nic straconego. Jego otwarcie zajmuje kilka minut i nic nie kosztuje, a wszystko odbywa się online.

Wystarczy, że przygotujesz skany dowodu tożsamości i przypomnisz sobie podstawowe dane osobowe, a proces ten skrócić dosłownie do paru chwil. Wypełniając formularz rejestracyjny możesz skorzystać też z kodu promocyjnego. 


LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie na 17 grudnia
Następny artykułDarmowy zakład na start w Totolotku!