Każdy gracz ma do wyboru różnorodne dyscypliny sportowe na zakładach bukmacherskich, w których chce sprawdzić swoje indywidualne umiejętności. Oczywiście powinno bazować się jedynie na tych dyscyplinach, które obserwuje się na co dzień. Jedną z nich jest np. siatkówka, gdzie polskie kluby oraz polska reprezentacja odnoszą niesamowite sukcesy. W związku z tym warto przybliżyć sobie tę dyscyplinę i spróbować obstawiać zdarzenia siatkarskie u bukmacherów zwłaszcza, że kojarzą się one z dość wysokimi kursami.

obstawianie siatkówki na żywo
Obstawianie siatkówki w zakładach bukmacherskich

Zakłady live na siatkówkę

W siatkówce obstawiać można różne zdarzenia, np. zwycięzcę spotkania w danej kolejce ligowej, zarówno w rozgrywkach męskich, jak i damskich. Poza tym można wytypować drużynę, która zdaniem gracza wygra Ligę Mistrzów lub też inne rozgrywki europejskie. Można skupić się na typowaniu imprez międzynarodowych, takich jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy oraz Igrzyska Olimpijskie. Jak widać do wyboru ma się naprawdę różne opcje, dlatego też siatkówka powinna znaleźć się w centrum zainteresowania każdego gracza.

Coraz popularniejsze u legalnych bukmacherów są zakłady live na siatkówkę, na przykład bukmacher Etoto oferuje takie zakłady. Każdy musi wiedzieć jednak jakie konkretnie zakłady go interesują. Przy zakładach na żywo trzeba bazować na swojej szybkości, ponieważ tylko szybkie klikanie myszką na stronie spowoduje, że złapie się jakiś ciekawy kurs na wybrane zdarzenie. Typować można w ten sposób nie tylko polskie ligi, ale też wiele zagranicznych, ponieważ siatkówka podbija serca kibiców praktycznie na całym świecie.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze mają do dyspozycji siatkarskie mecze we Włoszech, we Francji, w Turcji, w Niemczech, itd. Każdy będzie mógł wybrać dla siebie ligę, w której będzie się specjalizował. Na szczęście duża grupa legalnych bukmacherów umożliwia stawianie zdarzeń siatkarskich na żywo. Takich zakładów pojawia się każdego dnia coraz więcej, ponieważ gracze coraz chętnie wcielają je do swoich kuponów. Oczywiście nie powinno się grać zbyt wiele zdarzeń z tej dyscypliny na jednym kuponie.

Jakie jeszcze zdarzenia siatkarskie można dołożyć do kuponu?

Do kuponów gracze mogą dołożyć np. wydarzenia związane z najlepiej punktującym zawodnikiem w danym meczu. Istnieje też szansa wytypowania danego spotkania z handicapem lub też na ilość punktów w wybranym spotkaniu w zakresie under/over. Jak widać wybór jest praktycznie nieograniczony, dlatego też na siatkówce można wygrać naprawdę dobre pieniądze, gdy ktoś zna się na tym sporcie i rozsądnie zajmuje się typowaniem. Jeżeli nie idzie Ci obstawianie to zawsze możesz wziąć typy z siatkówki od ekspertów, którzy maja wysoką skuteczność.

W pierwszej kolejności zainteresowani powinni zapoznać się z dokładnymi ofertami bukmacherów stacjonarnych i internetowych. Nie każdy bukmacher udostępnia tyle samo spotkań siatkarskich w swoich ofertach. Jeśli ktoś nie chce być więc rozczarowany powinien poddać analizie poszczególne firmy, bo tylko wtedy będzie można odrzucić najmniej korzystne oferty na samym starcie, nie tracąc na nie czasu.

Siatkarskie pojedynki można oglądać na wielu platformach internetowych, wtedy też łatwiej obserwować zmagania na własnym kuponie, aby znać końcowy wynik. 

Poprzedni artykułKonkurs indywidualny na skoczni HS109 – faworyci bukmacherów
Następny artykułZakład bez ryzyka od STS na start eliminacji EURO 2020!