Nie wierzysz, że poniedziałek może być udany? Być może zmienisz zdanie, kiedy zapoznasz się z najnowszą promocją legalnego bukmachera forBET.

Tylko dziś premia 50% od forBET!
Tylko dziś premia 50% od forBET!

W dniu 10 grudnia i tylko dziś marka ta oferuje swoim graczom specjalny bonus od depozytu o wartości 50% pierwszej wpłaty. Maksymalna premia jaką można zgarnąć to aż 500 PLN!

W tym celu należy wpłacić okrągły 1 000 PLN, ale to nie znaczy, że klienci z mniejszymi środkami własnymi muszą obejść się smakiem. Nic z tych rzeczy!

Do poniedziałkowej akcji promocyjnej kwalifikuje się każdy depozyt o wielkości co najmniej 20 PLN. Oczywiście im większa wpłata, tym większy depozyt, ale każdy wie najlepiej, na ile go stać.

Co trzeba zrobić, żeby móc zdobyć dodatkowe środki na grę? Tak naprawdę niewiele więcej poza samym depozytem. Aktywowanie bonusu sprowadza się bowiem do postawienia zakładów za równowartość wpłaty, po kursie minimalnym 2,00.

Oczywiście akcja ta jest skierowana wyłącznie do graczy forBET, więc siłą rzeczy niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego w tej firmie.

Jeśli jeszcze go nie masz, to musisz wiedzieć, że otworzysz je na portalu internetowym forBET, a podczas rejestracji możesz również skorzystać z kodu promocyjnego. Hasło to: BETONLINE.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZ TOTALbet zaczniesz bez depozytu!
Następny artykułLvBET z bonusem na Serie A