Bonus za polecenie przyjaciela to jedna z najstarszych akcji legalnych bukmacherów w Polsce. Z tego tekstu dowiesz się, kto i za co dokładnie może zgarnąć taką premię.

Totolotek z bonusem za polecenie przyjaciela

Bonus za polecenie

W największym skrócie, promocja polega na zaproszeniu przez osobę posiadającą internetowe konto bukmacherskie w Totolotku swoich znajomych do rejestracji i aktywnego korzystania z serwisu. W zamian polecający może otrzymać bonus o równowartości 70 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.

Polecającym może być osoba aktywna w serwisie bukmacherskim Totolotka tzn. taka, która dokonała depozytów na łączną kwotę minimum 50 PLN w każdym z trzech miesięcy poprzedzających zgłoszenie osoby poleconej oraz zawarła minimum jeden zakład kursie minimalnym 2,00 za łączną kwotę stanowiąca wspomniane minimum.

Samo zaproszenie odbywa się również za pośrednictwem oficjalnego portalu opisywanej marki. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie odwiedzić zakładkę „Moje konto”, gdzie znajduje się odnośnik „Poleć Przyjaciela”, a pod nim formularz niezbędny do polecenia.

Użytkownik polecający może zgarnąć bonus za każdego zaproszonego znajomego, który zarejestruje się przy użyciu kodu promocyjnego i po spełnieniu przez tę osobą następujących warunków:

  1. Rejestracji na www.totolotek.pl w terminie 14 dni od otrzymania zaproszenia
  2. Dokonania depozytów na minimum 200 PLN w terminie 30 dni od momentu rejestracji.
  3. Zawrze minimum trzy zakłady z kursem minimalnym 2,00 za łączną kwotę stanowiącą równowartość dokonanych wpłat w wyznaczonym terminie.

WAŻNE! Zakłady muszą zostać zawarte z salda głównego. Kupony postawione za środki bonusowe nie są zaliczane do warunków promocji!

Pakiet powitalny

W ramach tej akcji swoistą premię zgarnąć może nie tylko polecający, ale i osoba, która otrzymała zaproszenie. Może ona bowiem skorzystać z oferty powitalnej przygotowanej z myślą o nowych graczach.

Już za samą rejestrację i pełną aktywację konta czeka darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Na użytkowników czeka też tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty. W tym wypadku premia 100% do 1 000 PLN!

Wszelkie szczegóły opisywanych promocji oraz ich regulaminy znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Totolotka.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka od STS na start eliminacji EURO 2020!
Następny artykułBetclic legalny bukmacher w Polsce