Już o godzinie 16:00 rozpocznie się pierwsza seria konkursu indywidualnego na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Totolotek przygotował z tej okazji coś specjalnego dla swoich graczy.

Totolotek oferuje freebet za typowanie skoków!
Totolotek oferuje freebet za typowanie skoków!

Jednym z faworytów niedzielnych zawodów jest Dawid Kubacki, który wczoraj ustanowił nowy rekord skoczni (143,5), więc polscy kibice na brak emocji nie powinni narzekać. Dla obstawiających w Internecie skoki narciarskie będą one jeszcze większe. Mogą oni jednak liczyć na swoistą nagrodę, bez względu na to czy kupon okaże się wygrany, co powinno nieco ukoić nerwy.

Wszystko za sprawą oferty specjalnej Totolotka, który nagradza freebetami osoby, które zdecydują się dziś postawić zakład na Puchar Świata w Zakopanem. Każdy gracz, który spełni warunki promocji, może liczyć na jedną premię o wartości 20 PLN.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć ten bonus, jakie trzeba spełniać warunki i kto może to zrobić? Po pierwsze trzeba posiadać internetowe konto bukmacherskie w Totolotku. Bez tego się nie obejdzie. Można założyć je na oficjalnym portalu marki.

To jednak nie wystarczy. Trzeba jeszcze zagrać zakład na Puchar Świata w Zakopanem o kursie minimalnym 1,05 i za co najmniej 50 PLN. WAŻNE! Zakłady systemowe nie są objęte opisywaną promocją.

To już wszystko. Po spełnieniu wymienionych powyżej warunków dodatkowe środki zostaną dopisane do konta gracza automatycznie, bez konieczności zapisywania się do akcji lub zgłaszania się po nie.

Na wykorzystanie darmowe zakładu uczestnicy mają dokładnie 30 dni, a jeśli tego nie zrobią to freebet zostanie anulowany. Trzeba również pamiętać, że na kuponie promocyjnym musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie o kursie 1,50 lub wyższym.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot Etoto na esport. 100 PLN do odebrania!
Następny artykułNawet 50 PLN od Totolotka na Puchar Ligi Angielskiej!