Jeden z bardziej popularnych bukmacherów na polskim rynku, czyli STS stara się zapewnić swoim graczom jak najwięcej rozrywki i emocji. Co zatem możemy znaleźć w jego ofercie?

STS oferta bukmachera 2020. Co można obstawiać?
STS oferta bukmachera 2020. Co można obstawiać?

STS oferta na obstawianie meczów

Na wstępie warto zaznaczyć, że firma ta nie jest gorsza pod tym względem od całej reszty na rynku. Największą popularnością cieszą się zakłady sportowe. Do naszej dyspozycji jest wiele różnych dyscyplin sportu, dlatego każdy będzie w stanie znaleźć tą, która go najbardziej interesuje i która jest mu najbliższa.

Bukmacher STS oferuje zakłady tych najpopularniejszych dyscyplin takich jak piłka nożna czy siatkówka, ale także tych mniej popularnych spośród rugby lub krykiet czy narciarstwo alpejskie. Na stronie Internetowej możemy zobaczyć wszystkie wydarzenia ze świata sportu oraz kursy na konkretne mecze.

Co więcej mamy możliwość sprawdzenia jakie wydarzenia sportowe odbędą się w najbliższych dniach. Jest to o tyle przydatne, że nawet kilka dni wcześniej możemy zaplanować sobie swoje typy np. w określonej dyscyplinie. Można powiedzieć, że obszerna oferta to klucz do sukcesu. STS posiada także liczne oferty na różne rynki zdarzeń. Znajdziemy także sporty wirtualne czy e-sporty, ale również mamy opcję LIVE co umożliwia nam śledzenie danego spotkania na żywo.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Sporty niezbyt popularne wśród bukmacherów, ale popularne wśród Polaków

Na szczególną uwagę zasługują wszystkie sporty niszowe, czyli takie, które nie są zbyt popularne u innych bukmacherów, a jednak Polacy chętnie je obstawiają i jest to bez wątpienia bardzo duży plus marki STS. Przykładowo skoki narciarskie to bardzo popularne typy, jeśli chodzi o samych Polaków, a nie ma ich dostępnych w ofercie wszystkich bukmacherów.

Według statystyk, jeśli chodzi o obstawianie tej dyscypliny jesteśmy powyżej średniej europejskiej. Podobnie jest chociażby z siatkówką. Jak widać może też to być jeden z powodów dlaczego Polacy tak chętnie wybierają STS. Inne firmy bukmacherskie po prostu nie dają możliwości obstawiania takich dyscyplin.

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Jednak bez wątpienia najpopularniejszą dyscypliną jest piłka nożna. Oferta ewidentnie jest przygotowana pod tą dyscyplinę, ponieważ do wyboru mamy praktycznie wszystkie ligi świata. Dzięki takiej obszerności gracze na pewno chętniej obstawiają.

Warto również dodać, że bukmacher udostępnia wiele bonusów skierowanych pod tą dyscyplinę. W dodatku wiele kursów na konkretne spotkania jest niezwykle korzystnych przez co gracze także chętniej je obstawiają.

To jednak nie wszystko, bo bukmacher umożliwia nam oglądanie na żywo transmisji z meczów piłki nożnej co dodaje dodatkowych emocji, ponieważ w przypadku postawienia wyniku przed meczem możemy na bieżąco śledzić poczynania zawodników. Ponadto bez problemu możemy sprawdzić wysokość kursów na nadchodzące spotkanie nawet kilka dni do przodu.

Jak widać niezwykle szeroka oferta powoduje to, że praktycznie zawsze będziemy mieli co obstawiać, a co za tym idzie na pewno nie zabraknie emocji. Warto jednak pamiętać o umiarze w obstawianiu jaki każdy z nas powinien mieć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.