Do Wigilii Bożego Narodzenia pozostało już tylko siedem dni. To też ostatni dzwonek, żeby skorzystać z akcji świątecznych bukmacherów, którzy na czas adwentu przygotowali swoje wirtualne kalendarze. Co znajdziemy w nich dzisiaj, w poniedziałek 17 grudnia?

Promocje bukmacherskie na 17 grudnia
Promocje bukmacherskie na 17 grudnia

Zanim przejdziemy do szczegółów musisz oczywiście wiedzieć, że kalendarze adwentowe legalnych bukmacherów skierowane są do klientów określonych marek, więc żeby z nich skorzystać musisz posiadać swoje konto. 

Jego założenie jest możliwe w każdej chwili bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo. Wszystko dzieje się online, przy minimum formalności i trwa zaledwie parę minut. Wystarczy znać swoje dane osobowe i mieć skan/zdjęcie dowodu tożsamości.

Powinieneś też wiedzieć, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, przynajmniej w niektórych firmach, możesz również wykorzystać specjalny kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz więcej niż inni.

>>> Aktualny KOD BONUSOWY LvBET to: BETONLINE <<<

Masz już podstawowe informacje na temat kalendarzy adwentowych, więc przejdźmy do szczegółów poniedziałkowy ofert specjalnych, bo tego przede wszystkim dotyczy ten tekst:

Legalny bukmacher LvBET postanowił docenić dziś kibiców hokeja. To właśnie oni mogą liczyć dziś na specjalny bonus. Mowa o premii +14% do wygranych, która dotyczy jednak wyłącznie zakładów na NHL i KHL. Oferta dotyczy kuponów zawartych zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie internetowej. 

W forBET znajdą coś dla siebie przede wszystkim amatorzy Sportów Wirtualnych. Mianowicie premię +14% do wygranych. Promocja obejmuje kupony składające się z co najmniej trzech zdarzeń i o kursie minimalnym 2,00. Wygrana zostanie powiększona automatycznie po spełnieniu wymienionych powyżej warunków.

>>> Polski bukmacher online www.iFORBET.pl <<<

Etoto ma z kolei dla swoich graczy freebet o wartości 25 PLN. Wystarczy postawić za 100 PLN zakład na dokładny wynik w meczu piłki nożnej. Gdy ten nie wejdzie otrzymamy od bukmachera online darmowy zakład. Chęć skorzystania z niego trzeba wyrazić w okienku, które pojawi się na naszym ekranie, poprzez kliknięcie „Zatwierdź”.  

W tym miejscu należy odkreślić, że wszystkie opisane oferty obowiązują tylko i wyłącznie dziś, w poniedziałek 17 grudnia. Jutro i w kolejnych dniach, aż do 24 grudnia, a w przypadku Etoto nawet do 26 grudnia, na graczy tych marek codziennie czekać będą jakieś nowe promocje

Legalne obstawianie w Internecie www.Etoto.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET z bonusem na Serie A
Następny artykułUrodzinowa niespodzianka od forBET!