Już dziś, w niedzielę 6 stycznia, odbędzie się ostatni konkurs 67. Turnieju Czterech Skoczni. Jest to też ostatnia szansa na zgarnięcie dodatkowych środków od bukmachera TOTALbet!

Ostatnia szansa na bonus 50 PLN od TOTALbet!
Ostatnia szansa na bonus 50 PLN od TOTALbet!

Promocja opisywanej firmy rozpoczęła się 29 grudnia 2018 roku i dziś znajdzie swój finał. Choć jest ona związana z Turniejem Czterech Skoczni i wymaga postawienia czterech nieidentycznych kuponów na te zawody, to nie trzeba było typować w każdym z konkursów. Wszystkie cztery zakłady możesz postawić dziś!

Dziś, a więc podczas zmagań w Bischofshofen, które to zawody wyłonią ostatecznego zwycięzcę TCS 2018/19. Murowanym faworytem do wygranej jest, mający gigantyczną przewagę nad konkurencją, Japończyk Ryoyu Kobayashi, który wygrał trzy wcześniejsze konkursy.

Zwycięzcą może być też każdy gracz bukmachera TOTALbet, który zdecyduje się postawić wspomniane na wstępie cztery kupony, za 25 PLN każdy. W nagrodę będzie mógł bowiem otrzymać bonus w wysokości aż 50 PLN.

Trzeba jednak pamiętać, że każdy z takich zakładów musi mieć kurs minimalny 2,00 i mogą się znaleźć wyłącznie zdarzenia z oferty na Turniej Czterech Skoczni. Mogą to być zakłady przedmeczowe, jak i live. Zakłady pojedyncze, jak i AKO.

Po spełnieniu tych warunków wystarczy wysłać e-mail z prośbą o przyznanie należnej premii. Adres znajduje się na stronie internetowej bukmachera, w regulaminie promocji.

Udział w akcji specjalnej TOTALbet mogą wziąć oczywiście tylko klienci tej marki. Nie masz jeszcze konta? Jeszcze nie jest za późno, jego otworzenie jest darmowe i zajmuje tylko kilka chwil.

Tu otworzysz internetowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy zakład na start w Totolotku!
Następny artykułAż 14% więcej od forBET!