Pewne wygrane u bukmachera? Czy możliwe jest obstawianie meczów w taki sposób, by nie przegrywać? Dobrze jest wiedzieć więcej na ten temat!

Obstawianie meczów z pewnymi wygranymi
Obstawianie meczów z pewnymi wygranymi

Jak wygrywać u bukmachera?

Skuteczne obstawianie meczów jest tym, co wielu uważa jedynie za mit krążący w sieci. Nie możemy zgodzić się z tą opinią, chociaż dalecy jesteśmy od stwierdzenia, że granie u buka jest bardzo łatwe.

Przykładem wygrywania zawsze i wszędzie są tak zwane surebety. W uproszczeniu są to sytuacje, w których bez względu na to, na co postawimy, zawsze wyjdziemy z zyskiem. Wszystko przez różnice kursowe między typami.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Jak zawsze wygrywać u bukmachera? Tak po prostu się nie da, bo nawet najlepszym zdarzają się porażki. Trzeba o tym pamiętać. Gdyby było inaczej, portali do obstawiania byłoby jak na lekarstwo.

Typy bukmacherskie, pewniaki – sposoby na obstawianie z zyskiem!

Na szczęście, dobre typy bukmacherskie, odpowiednia analiza meczów, a także profesjonalne podejście pozwalają zminimalizować ryzyko przegrywania.

Ciekawym sposobem na obstawianie bez ryzyka są też tak zwane freebety. Darmowe zakłady otrzymuje się zazwyczaj za założenie konta. Przykładem może być marka STS, gdzie z kodem promocyjnym „BETONLINE” gracz dostaje 29 PLN bez depozytu!

W Betclic też dostępny jest kod bonusowy. Można wpisać go w formularzu rejestracyjnym jako „KOD500„. Na start graczom oferuje się w tym przypadku nawet 500 PLN jako cashback, czyli pełny zwrot od przegranej!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.