Pewne wygrane u bukmachera? Czy możliwe jest obstawianie meczów w taki sposób, by nie przegrywać? Dobrze jest wiedzieć więcej na ten temat!

Obstawianie meczów z pewnymi wygranymi
Obstawianie meczów z pewnymi wygranymi

Jak wygrywać u bukmachera?

Skuteczne obstawianie meczów jest tym, co wielu uważa jedynie za mit krążący w sieci. Nie możemy zgodzić się z tą opinią, chociaż dalecy jesteśmy od stwierdzenia, że granie u buka jest bardzo łatwe.

Przykładem wygrywania zawsze i wszędzie są tak zwane surebety. W uproszczeniu są to sytuacje, w których bez względu na to, na co postawimy, zawsze wyjdziemy z zyskiem. Wszystko przez różnice kursowe między typami.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Jak zawsze wygrywać u bukmachera? Tak po prostu się nie da, bo nawet najlepszym zdarzają się porażki. Trzeba o tym pamiętać. Gdyby było inaczej, portali do obstawiania byłoby jak na lekarstwo.

Typy bukmacherskie, pewniaki – sposoby na obstawianie z zyskiem!

Na szczęście, dobre typy bukmacherskie, odpowiednia analiza meczów, a także profesjonalne podejście pozwalają zminimalizować ryzyko przegrywania.

Ciekawym sposobem na obstawianie bez ryzyka są też tak zwane freebety. Darmowe zakłady otrzymuje się zazwyczaj za założenie konta. Przykładem może być marka STS, gdzie z kodem promocyjnym „BETONLINE” gracz dostaje 29 PLN bez depozytu!

W Betclic też dostępny jest kod bonusowy. Można wpisać go w formularzu rejestracyjnym jako „KOD550„. Na start graczom oferuje się w tym przypadku nawet 550 PLN jako cashback, czyli pełny zwrot od przegranej!

Najlepsi typerzy w internecie. Kogo warto śledzić?

Wielu typerów zamieszcza swoje typy w sieci, ale na pewno nie wszyscy z nich są godni uwagi. Jeżeli chcecie śledzić poczynania jedynie tych najlepszych, dobrze jest wiedzieć, co warto uwzględnić. A jest takich rzeczy całkiem sporo.

Nie można powiedzieć, że istnieje jeden czy dwóch najlepszych z najlepszych. Dobrego gracza poznamy nie po tym, że zawsze wygrywa, ale przede wszystkim potrafi przyznać się do błędu i pokazuje również te kupony, w których nic nie zarobił. Jeżeli myśleliście, iż najlepsi typerzy w Polsce wygrywają przy każdej nadarzającej się okazji, to byliście w poważnym błędzie!

Niektóre potencjalne zyski potrafią zawrócić w głowie
Niektóre potencjalne zyski potrafią zawrócić w głowie

Korzystajcie przede wszystkim ze sprawdzonych stron z wieloletnią tradycją. Dobrym miejscem do sprawdzania typów są także fora bukmacherskie oraz inne podobne miejscówki online. Mało znany blog również może być pomocny, ale przy takich propozycjach trzeba już być znacznie ostrożniejszym.

Jak ograć bukmachera? Jest jedna, skuteczna metoda!

Czytając w internecie o zakładach, można dojść do wniosku, że wygrywanie jest proste, a jego nauczenie jest w zasadzie tak samo nieskomplikowane jak jazda na rowerze. Czy rzeczywiście? U nas na pewno nie przeczytacie informacji o rzekomym sposobie na to, by ograć bukmachera. Tego typu metody to historie dla naiwnych.

Jest tylko jedna, skuteczna rzecz – grać z głową i nie dać się ponieść emocjom. Nigdy nie wierzmy nikomu na słowo, a tym bardziej nie próbujmy się odegrać, gdy coś nie idzie po naszej myśli. Jeżeli będziemy zachowywać zimną krew, prędzej czy później zaczniemy widzieć efekty swoich działań. Nie możemy też zapominać o tym, by na poważnie zajmować się analizą meczów i polować na mniej lub bardziej znane typerskie okazje.

Czy na bukmacherce da się zarabiać?

Obstawanie meczów na żywo
Obstawanie meczów na żywo

Wielkie wygrane działają na wyobraźnię, ale czy na bukmacherce rzeczywiście można zarabiać? Są tacy, którzy wychodzą na niej bardzo dobrze oraz ci radzący sobie z tym znacznie gorzej. Co by nie mówić – zakłady online to sposób na zdobywanie pieniędzy, ale na pewno nie odpowiedni dla każdego.

Nie chcemy czarować i mówić, że w pierwszym tygodniu obstawiania zarobicie sowitą, dodatkową pensję. Gwarantujemy jednak, iż zdrowe podejście do tematu może wam bardzo pomóc i prędzej czy później sprawi, że osiągnięcie sukces. Najważniejsze to trzymać się planu, robić sobie przerwy w trudnych momentach i mierzyć siły na zamiary!

Nawet najlepsze pewniaki bukmacherskie potrafią zawieść. Im szybciej sobie uświadomimy tego typu prawdy, tym lepiej. Pozostaje zatem w pierwszej kolejności zająć się zdobywaniem wiedzy na temat sportu, a dopiero później myśleć o ewentualnych zyskach.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan bonus na start. Premia powitalna 3000 PLN + 100 ekstra!
Następny artykułCzy bukmacherskie zakłady internetowe są bezpieczne?
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!