Każdy może odebrać bonus od Betfan na obstawianie esportu. Legalny bukmacher przygotował specjalną akcję, która jest dostępna dla wszystkich posiadających aplikację do stawiania kuponów!

Obstawianie esportu. Bonus od Betfan!
Obstawianie esportu. Bonus od Betfan!

Kupon nie wszedł? Betfan daje zwrot!

Legalny bukmacher Betfan przygotował specjalną promocję, która trwa od 19 do 24 stycznia tego roku. Dostępna jest tylko dla osób stawiających typy bukmacherskie na esport, czyli gry takie jak Counter Strike, League of Legends czy Dota 2. Wybór zakładów jest dowolny – najważniejsze jest to, by spełnione zostały wszystkie warunki promocji.

Oferta dostępna jest dla osób zarejestrowanych na stronie www.Betfan.pl, ale nie trzeba się do niej zapisywać. Bonus może być odebrany tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej, która jest do pobrania jako plik Betfan apk na Androida oraz na iOS w systemowym App Store. Już teraz każdy może sprawdzić na czym polega najnowsza promocja na esport oraz jak odebrać przygotowany przez Betfan bonus. Zasady dla nikogo nie powinny być szczególnie skomplikowane!

Fortuna bonus bez depozytu. Kod promocyjny "BETONLINE"
Fortuna bonus bez depozytu. Kod promocyjny „BETONLINE”

Typy na esport z premią od Betfan. Jak to działa?

Jeżeli chcemy mieć szansę na odebranie bonusu od Betfan, musimy zagrać kupon za 99, 199 lub 499 złotych. W naszym zakładzie muszą znaleźć się typy z wydarzeń z kategorii esport – tutaj inne dyscypliny nie są brane pod uwagę! Nie ma znaczenia czy będziemy grać pojedyncze kupony, czy AKO.

Osoby, którym nie uda się poprawnie wytypować zagranych meczów, otrzymują od marki Betfan bonus w wysokości 50% stawki. Jest to zwrot od przegranej i przyznawany jest automatycznie w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu obowiązywania oferty.

Co bardzo ważne, jednego dnia można odebrać tylko jeden zwrot, co nie oznacza, że w ciągu całej promocji nie da się odebrać dwóch czy trzech bonusów! Możemy również grać za różne stawki – raz za 99, a raz za 499 zł. Szczegółowy regulamin jest dostępny na www.Betfan.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dla nowych prawie 3000 PLN w bonusach!

Osoby, które nie posiadają konta w Betfan, muszą je założyć, jeśli chcą otrzymać przygotowany bonus. Typy na esport są do stawiania każdego dnia, tak więc każdy nie powinien mieć problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie. Najważniejsze jest przy tym to, że bukmacher Betfan działa w stu procentach legalnie i oferuje granie bez podatku, czyli z wygranymi większymi o 14% w porównaniu z konkurencją!

Dla nowych graczy przygotowano w Betfan bonus powitalny, na który składają się następujące prezenty:

  • specjalny mnożnik wygranych 3×777 PLN
  • bonus w postaci zakładów bez ryzyka do 600 PLN
  • 15 darmowych kuponów na wirtualne sporty, zwykłe dyscypliny oraz esport!

Przypominamy, że tylko przy zapisywaniu się do bukmachera można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. To specjalne hasło bonusowe dla tych, którzy lubią korzystać z ekskluzywnych ofert specjalnych.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan karty. Obstawianie bez ryzyka aż do 99 PLN!
Następny artykułJak wygrywać z bukmacherem na zakładach?
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!