Rewanżowy mecz półfinałów Carabao Cup, pomiędzy Chelsea Londyn a Tottenhamem, jest bez wątpienia najciekawszym spotkaniem piłkarskim w czwartek 24 stycznia. Totolotek przygotował z tej okazji nawet specjalną promocję.

Nawet 50 PLN od Totolotka na Puchar Ligi Angielskiej!
Nawet 50 PLN od Totolotka na Puchar Ligi Angielskiej!

Oferta specjalna „AKO% CHELSEA – TOTTENHAM” skierowana jest do wszystkich klientów Totolotka, którzy posiadają swoje konto bukmacherskie na stronie internetowej marki. Do zgarnięcie jest nawet 50 PLN bonusu!

W celu zdobycia premii za obstawianie Pucharu Ligi Angielskiej należy spełnić kilka warunków, które na pierwszy rzut oka nie wydają się być wymagające czy tym bardziej zaporowe. Oto one:

  • postawienie w dniu 24 stycznia 2019 roku kuponu AKO z minimum 4 zdarzeniami;
  • na kuponie musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie z meczu CHELSEA – TOTTENHAM;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie musi być wyższy niż 1,05;
  • promocja nie dotyczy zakładów systemowych.

Każdy kto spełni te warunki, stawiając kupon na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej Totolotka, może liczyć na freebet o wartości 25% stawki zakładu, do maksimum 50 PLN.

Nie trzeba jednak stawiać 200 PLN, żeby móc wziąć udział w opisywanej akcji. Minimalny bonus to 1 PLN, które można zgarnąć za kupon obstawiony za 4 PLN.

Środki zostaną zaksięgowane na koncie automatycznie i muszą zostać wykorzystane na zakłady sportowe w terminie 30 dni, a darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 1,50.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek oferuje freebet za typowanie skoków!
Następny artykułLvBET zwróci za VAR!