Każdy człowiek popełnia błędy, nie istnieje człowiek który nigdy się nie pomylił lub nie powiedział czegoś, co jest nieprawdą. To tyczy się również graczy zakładów bukmacherskich, dlatego też dzisiaj opowiemy wam o najczęstszych błędach popełnianych przez graczy zakładów bukmacherskich!

Najgorsze błędy popełniane przez graczy zakładów bukmacherskich

Szybki (i duży) zarobek – raczej się nie zdarza u początkujących

Wielu nowych typerów zaczynających grać na zakładach bukmacherskich są pochwyceni przez bukmacherów wizją sporego i szybkiego zarobku. Marzenia o wielkiej kasie wydają się realne i możliwe do spełnienia, ale początkujący gracze niestety często nie są świadomi tego, że szansa na to że obstawiając grosze, wygrają miliony są śmiesznie małe. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto zna kogoś kto podobno wygrał olbrzymie pieniądze, ale pokładanie nadziei w tym, że nam to się uda, szybko prowadzi do wielce prawdopodobnej utraty sporej ilości środków przez nas.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

,,Najlepsi gracze nie przegrywają”

Naturalnie jest to bzdura, ponieważ najlepsi gracze również przegrywają, ale po prostu rzadziej, niż udaje im się wygrać. Jeśli jednak zdarzy im się przegrać, używają ,,stawkowania”, aby upewnić się, że nie stracą dalszych swoich pieniędzy. Jednakże chodzi tutaj nam o strach przed stratą środków. Wiadomo, nikt nie lubi tracić pieniędzy (ani nikt nie lubi przegrywać), ale obstawiając zakłady bukmacherskie musimy się z tym mimo wszystko liczyć. Błąd typera polega na tym, że wolimy uniknąć nawet potencjalnej wygranej niż przegrać i stracić nasze środki. Co ciekawe, niektórzy gracze mają awersję do wykorzystania bonusów bukmacherskich, które otrzymali przy zarejestrowaniu swojego indywidualnego konta. Nie ukrywamy, szczęście czy losowość w typach bukmacherskich oznacza, że nawet najlepsi gracze na świecie mogą się czasem mylić. Myślenie, że powinniśmy unikać przegranych jest błędne, z tego powodu że prędzej czy później i tak niestety czeka nas porażka. Dlatego też, jeśli jesteś początkującym typerem zakładów bukmacherskich – nie bój się porażki!

Nieodpowiedni bukmacher

Aktualnie na naszym rynku bukmacherskim istnieje 18 legalnych firm bukmacherskich, oferujących typy w przeróżnych dyscyplinach, takich jak piłka nożna, koszykówka czy nawet e-sport. Niektórzy oferują nawet zakłady na wydarzenia polityczne bądź religijne. Błędem większości graczy w tym wypadku jest zaniedbywanie sprawdzenia aktualnej oferty promocyjnej firm bukmacherskich na rynku, co prowadzi do przeoczenia ciekawych bonusów takich jak na przykład darmowy zakład czy dodatkowe środki za które można postawić zakład i potencjalnie wygrać większe pieniądze.

Prawie każdy zakład bukmacherski oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować e-sporty tak, aby wygrać?
Następny artykułJak typować piłkę nożną – poradnik dla początkujących
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.