Wściekasz się, kiedy przypomnisz sobie o tym wydarzeniu? Typowałeś bowiem na Trójkolorowych na Mistrzostwach Świata w Rosji? Nie zagrałeś jednak tego wskazania w żadnym podmiocie hazardowym stacjonarnym oraz online? Teraz zaś zastanawiasz się, czy podopieczni Didiera Deschampsa mogą powtórzyć ten sukces? Nie jest to wykluczone!

Zakłady bukmacherskie – Droga Francji do triumfu na Mistrzostwach Świata w Rosji

Warto przypomnieć, jak to wyglądało cztery lata temu. W grupie podopieczni Didiera Deschampsa mierzyli się z Australijczykami, Peruwiańczykami i Duńczykami (co ciekawe grupa na mundialu w Katarze będzie… bardzo podobna). Trójkolorowi zanotowali dwa zwycięstwa (2:1 z Australią i 1:0 z Peru) oraz jeden remis (0:0 z Danią). Dzięki temu podopieczni Didiera Deschampsa zajęli pierwsze miejsce. Już wtedy mistrzostwa świata zakłady bukmacherskie ekspertów wskazywały na to, że Trójkolorowi mogą zajść na rosyjskim turnieju bardzo daleko. W spotkaniu 1/8 finału podopieczni Didiera Deschampsa po bardzo ciekawym spotkaniu ograli Argentyńczyków 4:3. Emocji w tej potyczce nie brakowało. W ćwierćfinale podopieczni Didiera Deschampsa okazali się lepsi od Urugwaju (2:0). Potem przyszedł półfinał z Belgami. Mecz był bardzo zamknięty i wyrównany. Finalnie Trójkolorowi skromnie triumfowali 1:0. W wielkim finale podopieczni Didiera Deschampsa trafili zaś na Chorwatów. Od początku to była wymiana praktycznie cios za cios. Ostatecznie Francuzi byli lepsi i zwyciężyli 4:2. Czy podopieczni Didiera Deschampsa są zaś w stanie teraz powtórzyć ten sukces? Zostań z nami i przeczytaj całą analizę.

Z kim zagrają teraz podopieczni Didiera Deschampsa i jaki mają terminarz mś 2022?

Tak jak wspominaliśmy, tegoroczna grupa jest bardzo podobna. Wszak podopieczni Didiera Deschampsa znowu zmierzą się z Australijczykami w pierwszym spotkaniu. W grupie D nie zabrakło także Duńczyków. Jedyna zmiana to Tunezja (zamiast Peru). Poziom rywala jest jednak porównywalny. Jak zaś dokładnie wygląda plan gier mistrzów Świata? Terminarz MŚ 2022 jest dla Francuzów bardzo dobry. Trójkolorowi ponownie rozpoczną od rywalizacji z Australijczykami. Warto dodać, że na poprzednim mundialu podopieczni Didiera Deschampsa triumfowali 2:1. W drugim spotkaniu Francja zmierzy się z Danią (w Rosji było 0:0, ale wtedy był to trzeci mecz i taki wynik mocno pasował obu reprezentacjom narodowym). W następnej konfrontacji podopieczni Didiera Deschampsa zmierzą się zaś z Tunezyjczykami. Kolejne spotkania będą rozgrywane 22, 26 i 30 listopada 2022 roku.

Pierwszy trudny rywal dopiero w ćwierćfinale?

Jeśli podopieczni Didiera Deschampsa zajmą pierwsze miejsce w grupie D (a sporo na to wskazuje), to potem trafią na drugą ekipę narodową z grupy C. Najprawdopodobniej będą to Polacy lub Meksyk. Niestety, trudno wyobrazić sobie, by np. podopieczni Czesława Michniewicza byli w stanie postawić się Francuzom. W związku z tym pierwszy trudny rywal będzie czekał na Trójkolorowych dopiero w ćwierćfinale. Jeśli zaś nie dojdzie do żadnej niespodzianki, to będą to Anglicy.

Poprzedni artykułBetonline – co warto wiedzieć o tym serwisie?
Następny artykułCzy warto zainteresować się forami bukmacherskimi?