Nie wszedł Ci typ na mecz LOTTO Ekstraklasy przez interwencję systemu VAR? W LvBET z tego tytułu możesz odzyskać nawet do 100 PLN!

LvBET zwróci za VAR!
LvBET zwróci za VAR!

Legalny bukmacher z okazji wznowienia rozgrywek polskiej ekstraklasy przygotował specjalną promocję, dzięki której klienci tej marki mogą odzyskać nawet do 100 PLN ze stawki, za jaką został postawiony kupon na te rozgrywki.

Jakie trzeba spełnić warunki? Tym podstawowym jest posiadanie swojego internetowego konta bukmacherskiego w LvBET. Można założyć je na oficjalnym portalu firmy, całkowicie za darmo i bez wychodzenia z domu. Wszystko dzieje się online.

Podczas wypełniania formularza rejestracji można skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu uzyskasz dostęp do lepszej oferty powitalnej bukmachera, niż ta standardowa.

>>> AKTUALNY KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE<<<

Kolejnym krokiem jest postawienie zakładu przedmeczowego pojedynczego lub kombi na spotkanie LOTTO Ekstraklasy, który okaże się przegrany. Zwrot w formie bonusu nastąpi, jeżeli o wyniku meczu bądź ilości bramek w spotkaniu zdecyduje system wideoweryfikacji (VAR).

Przykładowo:

– gracz postawi zakład na mecz polskiej ekstraklasy z selekcją powyżej 3,5 bramek, w meczu padną 3 bramki, ale w trakcie spotkania został użyty system VAR, który zdecydował o nie zaliczeniu kolejnej bramki;

– gracz postawił na zwycięstwo drużyny 1, mecz zakończył się remisem, sędzia w trakcie meczu nie uznał bramki drużyny 1 za pomocą systemu VAR.

W przypadku spełnienia tych wszystkich warunków regulaminu opisywanej oferty specjalnej klient otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki netto, a więc kwoty już po odjęciu podatku. Maksymalny zwrot wynosi 100 PLN.

Każdy uczestnik akcji może skorzystać tylko z jednego bonusu w trakcie trwania kolejki. Trzeba jednak pamiętać, że do promocji kwalifikują się kupony zawarte za minimum 10 PLN i kursem co najmniej @1,50.

Przypominamy, że LOTTO Ekstraklasa powraca już w najbliższy piątek, 8 lutego, a pierwsza kolejka rundy wiosennej została rozłożona aż na cztery dni, co oznacza, że potrwa do poniedziałku, kiedy to czeka nas potyczka Górnika Zabrze z Wisłą Kraków.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 50 PLN od Totolotka na Puchar Ligi Angielskiej!
Następny artykułEtoto oferuje darmowy zakład na start!