W sobotę 15 grudnia bukmacher LvBET uraczył swoich graczy specjalnym bonusem na rozgrywki włoskiej Serie A! Jesteś ciekawy szczegółów?

LvBET z bonusem na Serie A
LvBET z bonusem na Serie A

Wspomniana na wstępie oferta jest kolejną, piętnastą już odsłoną, kalendarza adwentowego, w którym codziennie, aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie, legalny bukmacher LvBET proponuje swoim klientom bonusy.

Tylko dziś, a więc w sobotę 15 grudnia 2018 roku, gracze wspomnianej marki mogą liczyć na premię specjalną, która dotyczy zmagań we włoskiej Serie A, która stała się ziemią obiecaną dla polskich piłkarzy.

Co to oznacza? Otóż, LvBET dorzuci dodatkowe 7% do wygranych zakładów na dzisiejsze mecze włoskiej ekstraklasy. Zupełnie za darmo!

UWAGA! Sobotnia akcja promocyjna obejmuje tylko i wyłącznie kupony postawione w aplikacji mobilnej opisywanego bukmachera, co jest równoznaczne z tym, że nie zakwalifikują się do niej zakłady zawarte na stronie internetowej lub w jej wersji mobilnej!

W zasadzie to by było na tyle, jeśli chodzi o warunki, jakie należy spełnić, żeby móc skorzystać z oferty specjalnej na dzień 15 grudnia u legalnego bukmachera LvBET.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w LvBET lub nie masz zainstalowanej jego aplikacji mobilnej, to musisz wiedzieć, że obie rzeczy załatwisz na stronie internetowej marki.

Podczas wypełniania formularza możesz również skorzystać z kodu promocyjnego. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

WAŻNE! Otworzenie konta, jak i pobranie oprogramowania na urządzenia mobilne jest całkowicie darmowe.

Tu poznasz szczegóły promocji i pobierzesz aplikację mobilną LvBET – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTylko dziś premia 50% od forBET!
Następny artykułPromocje bukmacherskie na 17 grudnia