Zapewne każdy, kto obstawia zakłady bukmacherskie chciałby posiąść wiedzę absolutną, czyli po prostu rzecz ujmując, wiedzieć wszystko na ten temat. Niestety na ten moment jest to bardzo ciężkie do osiągnięcia, ale jeśli będziemy odpowiednio nad tym pracować, to prawie na pewno zdobędziemy odpowiednią wiedzę do tego, aby ogrywać bukmachera.

Kompendium wiedzy bukmacherskiej – nowa wiedza zawsze się przyda!

Obstawianie u nielegalnych bukmacherów się nie opłaca.

W internecie można zrobić tak naprawdę wszystko, w końcu jest to takie miejsce, gdzie nie da się zablokować wszystkiego, zawsze znajdzie się jakiś sposób na obejście zabezpieczeń. Dlatego też nasze ministerstwo finansów nie jest w stanie zablokować dosłownie każdego nielegalnego bukmachera, więc jeśli będziemy mieli nawet najmniejsze podejrzenie, że dany bukmacher nie posiada licencji naszego MF na obrót zakładami bukmacherskimi, to powinniśmy zacząć szukać inną firmę, która oferuje zakłady bukmacherskie w naszym kraju legalnie. ,,Dlaczego nie powinniśmy obstawiać u nielegalnych bukmacherów?” – zapytacie, a na przykład z tego powodu, że typując wyniki u takich podmiotów narażamy się na karę finansową, a przecież nikt nie chce oddawać swoich pieniędzy fiskusowi, co nie?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Nawet najlepsi typerzy kiedyś przegrywają.

To prawda, oni też czasem przegrywają, ale robią to rzadziej, niż udaje im się wygrać. Wielu początkujących typerów zakładów bukmacherskich stara się rozpaczliwie uniknąć przegranej, niwelując przy tym samemu sobie szansę na potencjalny wyższy zarobek. Wystarczy dać tutaj taki przykład : boimy się obstawić dany zakład z racji tego, że nie chcemy przegrać, a w międzyczasie zapominamy o naszej szansie na potencjalnie większą wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet najlepsi analitycy sportowi mogą się czasem pomylić, dlatego też nie bój się obstawiać, bo inaczej po prostu nie zarobisz.

Skup się na typowaniu zakładów pojedynczych

Prawie każdy typer z sukcesami wie o tym, że największą szansę na wygraną mają oni obstawiając zakłady pojedyncze, ponieważ szansa na zwycięstwo (przy odpowiednich rodzajach kuponów bukmacherskich) waha się od 33% aż do 50%. Dla porównania, przy zakładach akumulowanych ta szansa jest statystycznie tak mała, że wystarczy porównać ją do tego, że nasz samolot rozbije się o dwie wieże. Może i zakłady akumulowane mają swoje plusy, w tym sensie iż przy dużym szczęściu, mogą dać nam jakąś konkretną wygraną, lecz jak już wspominaliśmy, prawdopodobieństwo na to że takie coś się wydarzy nie jest zbyt wielkie, dlatego też powinniśmy pamiętać o tym, że główną dla nas kwestią powinno być mimo wszystko obstawianie zakładów pojedynczych.

Pewne typy bukmacherskie

Na internecie istnieje sporo witryn udostępniających pewne typy bukmacherskie ale naturalnie nikt nie może zagwarantować obstawiającym, że te propozycje będą po ogłoszeniu wyników trafne, ponieważ nie ma typów które są pewne w stu procentach, gdyż na ostateczny wynik wpływa zbyt dużo zmiennych, które oddziałują na rezultat końcowy, ponieważ w trakcie danego spotkania sportowego może zdarzyć się dosłownie wszystko. Przykładem może być tutaj błąd ludzki, źle podyktowany faul, etc.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – idealne miejsce dla nowych graczy
Następny artykułJak sprawdzić, czy wygraliśmy w Milenium?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.