Podajesz kod promocyjny i odbierasz bonus bez depozytu? W STS rzeczywiście jest taka opcja – poznaj szczegóły na jej temat już teraz!

Kod promocyjny na bonus bez depozytu STS
Kod promocyjny na bonus bez depozytu STS

STS bonus powitalny

Opisywana przez nas oferta jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie mają konta w STS. Jeżeli do tej pory grałeś jedynie w punktach stacjonarnych, również masz prawo do odebrania premii!

Aktualny bonus powitalny STS wynosi 1000 PLN od pierwszej wpłaty. Przykładowo: przelewamy na konto typerskie 300 PLN i odbieramy drugie 300 w formie prezentu na start.

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Jaki kod promocyjny w STS?

Oczywiście, bonus powitalny jest dostępny na stałe, co nie znaczy, że nie można odebrać jeszcze czegoś ekstra! Właśnie do tego służy kod promocyjny, który da się wpisać jedynie przy rejestracji.

To bardzo proste. Wypełniasz formularz online na stronie STS, a tam, gdzie masz taką możliwość, wpisujesz słowo „BETONLINE„. Nic więcej nie jest od ciebie wymagane!

Poniżej prezentujemy materiał wideo, który pokazuje dokładnie jak wygląda zakładanie konta STS z premią bez depozytu. Jak za chwilę zobaczycie, nie ma w tym nic trudnego!

Oferta bonusowa przygotowana przez STS jest chętnie wybierana przez graczy. Można jej popularność porównać do premii, jaka jest do zgarnięcia w BetClic Polska.

Uwaga! Jeżeli nie wpiszesz kodu przy rejestracji, w późniejszym czasie nie będziesz miał już takiej możliwości!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 150% dla nowych graczy w PZBuk!
Następny artykułAktywny kod na bonus w Betclic.pl! Wpisujesz i odbierasz 500!
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!