Badasz rozmaite możliwości na tej płaszczyźnie? Co grać, by notować dobre wyniki? Nie masz zamiaru rejestrować kont bukmacherskich, aby potem… dokładać do interesu? Jakie rodzaje kuponów są szczególnie popularne? Co warto obstawiać, a czego unikać? Dlaczego zawodowcy zazwyczaj skupiają się tylko na jednych, konkretnych rozgrywkach? Czy jest to dobra strategia?

etoto promocje 2023

Obstawiaj single lub duble

Liczba wydarzeń na Twoim kuponie jest bardzo istotna. W tym aspekcie masz generalnie… pełne pole do manewru. Nowoczesne podmioty hazardowe jak np. etoto.pl w żaden sposób nie będą Cię ograniczać. Musisz jednak podchodzić do tego zagadnienia bardzo rozsądnie. Jak zatem obstawiać zakłady bukmacherskie, aby koniec końców liczyć na dobre rezultaty? Sporo osób decyduje się na granie singli lub dubli. Dlaczego to będzie odpowiednie rozwiązanie? Warto zaznaczyć, że singiel to zaledwie jeden typ. Z kolei duble to dwa wydarzenia. Jeśli będziesz obstawiać w ten sposób, to mocno zminimalizujesz ryzyko porażki. A to najważniejsza sprawa. Przede wszystkim trzeba zatem zadbać o to, by ryzyko ewentualnej porażki było jak najmniejsze. Pewna zasada jest zaś prosta w bukmacherce. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym gorzej (pod kątem ewentualnej wiktorii). Warto zatem zdecydować się na typowanie singli lub maksymalnie dubli. Poza tym dzięki takiej postawie będziesz miał o wiele więcej czasu na dokładne przeanalizowanie konkretnych wydarzeń. A to również ma wpływ na końcowe rezultaty.

Dlaczego warto sfokusować się tylko na jednym sporcie lub rozgrywkach?

Liczba wydarzeń na kuponach to jedno. Osoby początkujące często zapominają także o tym zagadnieniu. Nierzadko typują zaś wszystko, jak leci. Jednego dnia obstawiają spotkania piłki nożnej, drugiego tenisa ziemnego, a trzeciego koszykówki itd. Lepiej byłoby zaś skoncentrować się na konkretnych rozgrywkach. Dzięki temu będziesz stawał się krok po kroku ekspertem od tego właśnie zagadnienia. Chodzi np. o mecze polskiej PKO BP Ekstraklasy itd. Jeśli lubisz obstawiać spotkania futbolowe, to warto zawęzić to do konkretnych rozgrywek. Wówczas będziesz analizował poszczególne drużyny, trenerów, zawodników, transfery itp. z większą dokładnością. W końcu skupisz się wyłącznie na jednej dziedzinie. Powinno mieć to zaś przełożenie na finalne wyniki. Nie zaskakuje zatem, że coraz więcej osób tak robi. Nie typują zatem wszystkich dyscyplin, które są dostępne w ofercie podmiotów hazardowych, a jedynie starannie wyselekcjonowane.

Jakie strategie są szczególnie rekomendowane?

Możesz np. obstawiać przy pomocy płaskiej stawki. Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Po prostu każdy kolejny kupon należy zagrać za dokładnie tyle samo pieniędzy. Stawka? Najlepiej nie szarżować. Eksperci rekomendują, żeby stawka nie przekraczała około kilka procent Twojego obecnego budżetu. Liczy się także dobór odpowiednich kursów. Jeśli chcesz grać płaskimi stawkami, to tutaj świetnie sprawdzają się właśnie single lub duble. Jakie inne strategie są polecane? To m.in. rozmaite odmiany progresji.

Poprzedni artykułNajlepsze serwisy dla sportowych kibiców