W przypadku, kiedy dopiero zaczynasz zakłady bukmacherskie, warto jest przemyśleć, czy znasz podstawy – jeśli jednak nie, to ten poradnik jest właśnie dla ciebie!

Jakie podstawy obstawiania warto znać? Poradnik bukmacherski 2021

Zacznij od ustalenia, ile wydasz na zakłady

Na samym początku najlepiej wydawać niewielką część swojej pensji na zakłady sportowe – w przeciwnym razie możesz pogrążyć się w długach. Jeśli jednak uważasz, że nie możesz sobie z tym poradzić, najlepiej zacząć korzystać z aplikacji. Większość aplikacji ma specjalne wbudowane ograniczenia, które uniemożliwiają obstawianie większej sumy niż była pierwotnie przez ciebie ustawiona, gdy zaczynasz z niej korzystać.

Czytaj regulaminy!

Brzmi nudno, ale to bardzo ważne. Przed rejestracją u wybranego przez ciebie, legalnego bukmachera warto jest dokładnie zapoznać się z warunkami dotyczącymi bonusów i wymaganiami dotyczącymi obrotu – ponieważ jeśli nie możesz skorzystać z wybranej początkowo przez ciebie promocji, stracisz swój pierwszy depozyt bez otrzymania żadnych nagród. W końcu oferowanie hojnych bonusów na początku jest normalnym posunięciem dla wielu bukmacherów, ale faktem jest, że trudno je wypłacić. Pamiętaj, bukmacher chce na tobie zarabiać a nie na odwrót.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zacząć obstawiać?

Cóż, najpierw znajdujemy dyscyplinę sportową, która nam odpowiada, następnie stawiamy zakład, a jeśli nam się uda, wygrywamy. Oczywiście jest to ogromny skrót, bo nie tak wygrywa się na zakładach – oczywiście bez analizy bukmacherskiej i odpowiedniego przygotowania możemy wygrać, ale zwykle wygrywamy tylko raz – a później zaczynamy tracić pieniądze.

Dlatego często czujemy się rozczarowani, ponieważ nie tylko tracimy pieniądze, ale także tracimy wiarę w nasze umiejętności. Jeśli chcesz obstawiać i wygrywać, musisz być przygotowany na stawienie oporu swoim emocjom, a co najważniejsze, na porażkę. Oczywiście pierwszą rzeczą, której powinieneś się nauczyć, jest analiza swoich zakładów sportowych – ponieważ bez analizy w ogóle nie wygrasz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zawsze weryfikuj poprawność danych

Szukając informacji o zakładach, wielu graczy ich nawet nie weryfikuje, a następnie dziwi się, że nie udaje im się wygrywać. Należy jednak pamiętać, że te informacje należy zweryfikować przed użyciem. Jeśli zaczniemy od źródeł, pamiętaj, że każdy może publikować fałszywe wiadomości, więc sprawdź je, zanim z nich skorzystasz. Oczywiście fora gier to świetny sposób na zdobycie najnowszych informacji ze świata wybranej przez ciebie dyscypliny. Jednak największą wadą tych stron jest to, że teoretycznie zazwyczaj dostarczają nieprawdziwych informacji. Dlatego też przed skorzystaniem z nich postaraj się, aby zweryfikować to, co wykorzystasz później w swojej analizie bukmacherskiej. Tylko w ten sposób będziesz w stanie regularnie wygrywać z bukmacherem na zakładach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wygrywać z bukmacherem na zakładach?
Następny artykułInformacje dla nowicjuszy zakładów e-sportowych
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.