Każdy gracz stara się jak najczęściej wygrać u bukmachera, ale bez odpowiedniej wiedzy trudno jest przecież cokolwiek wygrać. Dlatego też my dziś przedstawiamy ci ten poradnik, który prawdopodobnie pomoże ci częściej ogrywać bukmachera!

Jak wygrywać z bukmacherem na zakładach?

Obstawiaj tylko jedną dyscyplinę sportową

Jeśli chcesz zarabiać na zakładach, musisz polegać na swojej wiedzy na temat wybranego przez siebie sportu – najlepiej tego, który znasz najlepiej, bo tylko w ten sposób masz szanse na wygraną. Musisz zdać sobie sprawę, że wyniki prawie wszystkich wydarzeń sportowych są określane przez szczegóły, których zwykli ludzie nie widzą: przykłady obejmują taktykę, pogodę, stan zdrowia sportowca, warunki, a nawet niekiedy stan psychiczny poszczególnych sportowców.

Jeśli postawisz tylko na jeden sport, będziesz miał czas na opracowanie wielu stylów obstawiania, które będą miały wpływ na Twoje końcowe wyniki zakładów. Niewątpliwie zwiększa to Twoje szanse na wygraną. Jeśli skupisz się na wielu dyscyplinach jednocześnie, Twoje szanse na dokonanie właściwego wyboru przy obstawianiu konkretnego wydarzenia sportowego na pewno spadną, ponieważ nie możesz uzyskać wszystkich niezbędnych danych na czas. Dlatego też polscy bukmacherzy uwielbiają początkujących graczy, którzy obstawiają kilka sportów naraz – bo na tym zbija się największą kasę.

Naucz się oszczędnego zarządzania budżetem

Ważne jest to, żebyś na zakłady przeznaczał tylko niewielką część swoich oszczędności. Najlepiej będzie, jeśli nawet najgorsza seria nieudanych zakładów nie zniszczy całkowicie Twojego budżetu na miesiąc. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju typu używasz, ale jeśli to możliwe, przeanalizuj historię swoich porażek, aby obliczyć bezpieczną kwotę, jaką możesz postawić na pojedynczy zakład. Zgodnie z ogólnym przeświadczeniem – budżet żadnej gry nie powinien przekraczać 3% twojego całkowitego budżetu. Pamiętaj, wyższy budżet oznacza, że możesz wygrać więcej bez konieczności podejmowania zbyt dużego ryzyka. Mówiąc o twoich oszczędnościach, budżet jest bardzo ważnym czynnikiem podczas obstawiania zakładów bukmacherskich, ponieważ głównie on określa, ile możesz wygrać – dlatego właściwe zarządzanie budżetem jest kluczem do wygrywania zakładów sportowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Naucz się analizy zakładów!

Obstawienie kuponu to tak naprawdę kilka chwil, ale Twój sukces zależy głównie od analizy. Im bardziej szczegółowa analiza danej gry, tym większa szansa na osiągnięcie zysku z obstawiania. Czasami nawet mały szczegół, który zauważysz może mieć znaczenie. Szczegółowe informacje zebrane wcześniej mogą uchronić nas przed utratą środków przeznaczonych na ten zakład. Powinniśmy nie tylko zwracać uwagę na stan psychiczny zespołu, ale także zwracać uwagę na statystyki, które często odzwierciedlają szanse danego zespołu na zwycięstwo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie esportu. Bonus od Betfan!
Następny artykułJakie podstawy obstawiania warto znać? Poradnik bukmacherski 2021
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.