Wygrywanie z bukmacherem tak naprawdę nie jest prostym zadaniem, z tego powodu iż nigdy nie będziemy mieli aż takich mocy przerobowych, jak sam bukmacher, co niestety znacznie zmniejsza nasze szanse na wygraną. Jednakże jak we wszystkim – nikt nie jest nieomylny, więc niekiedy zdarzają się okazje na to, aby wygrać jakiś zakład, i nieco przyciąć fortuny bukmacherowi. Co trzeba więc zrobić, aby wygrywać u bukmachera? O tym już za chwilę!

Jak wygrywać u bukmachera? Poradnik bukmacherski

Kurs bukmachera to jeden z ważniejszych czynników, na jaki powinieneś zwrócić uwagę

Naturalnie podstawą tego, aby wygrywać zakłady u bukmachera są kursy. Ale chwila, pamiętaj o tym, że mimo iż jest to podstawa, to nie powinieneś skupiać się wyłącznie na nich. Wracając jednak do tematu, warto wziąć przymiarkę na to, że im niżej ,,wycenia” dane zdarzenie bukmacher, tym większe prawdopodobieństwo, że bukmacher uważa, że to się wydarzy. Kursy u każdego bukmachera są inne, a konkurencja ostra, w końcu każdy chce przyciągnąć graczy wysokimi kursami, ale różnica na kursach często nie jest taka duża. Bukmacher, wyszczególniając kursy, może ocenić szanse na dane wydarzenie. Ich wartość pokazuje nam, ile wygramy po postawieniu zakładu, czyli pomnożymy postawiony zakład przez kurs wybranego wydarzenia, a uzyskana kwota jest naszym zwycięstwem, ale czysto teoretycznie, ponieważ przy obstawianiu zakładów bukmacherskich u legalnego bukmachera należy wziąć pod uwagę podatek obrotowy, który wynosi 12% od każdego postawionego przez nas zakładu. Oprócz tego, warto wiedzieć o tym, że bukmacher też musi na tym zarobić, więc odlicza sobie od zakładu marżę bukmacherską, co powoduje, iż powinniśmy odliczyć kolejne pięć do około piętnastu procent za dany zakład.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jeśli chcesz wygrywać na zakładach – to musisz polubić się z matematyką

Oczywiście, gdy stawiasz na sporty, musisz wybrać mecz na kuponie w dużej mierze na podstawie danych statycznych, ponieważ wiesz, że nie możesz oglądać wszystkich meczów i analizować ich na bieżąco. Dlatego jeśli planujesz poważnie brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich, powinieneś znaleźć dobry serwis sportowy ze statystykami. Oczywiście najłatwiej jest szukać w internecie, gdzie takich baz danych nie brakuje. Możesz także skorzystać z usług jednego z legalnych bukmacherów, który udostępnia na swojej stronie wiele informacji statystycznych, jednakże zdecydowanie lepiej jest zaczepić się gdzieś, gdzie znajdziesz wszystkie statystyki, a także opinie i przemyślenia graczy, którzy obstawiali już te spotkania. Jednym z takich miejsc są na przykład fora bukmacherskie, gdzie możemy znaleźć naprawdę wiele informacji związanymi z dosłownie każdą dyscypliną sportową, jaką możemy obstawiać u bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo zrobić, jeśli nie wiesz jak obstawiać zakłady na mecze online? – Poradnik
Następny artykułZakłady online – Poradnik bukmacherski dla początkujących
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.