Ostatnio wszystko sobie bardzo dokładnie przeanalizowałeś? Błyskawicznie doszedłeś do mocno niepokojących wniosków? Twoje wyniki w typowaniu (w podmiotach hazardowych) pozostawiają sporo do życzenia? Nie możesz tego bagatelizować. Jeśli dalej będziesz grał tak samo, to nic się niestety nie zmieni. Zapoznaj się zatem z kilkoma kluczowymi aspektami, które mogą być dla Ciebie zbawienne.

Betfan Pakiet Pudziana
Betfan Pakiet Pudziana

Graj mniej wydarzeń

Jeśli wszystko dokładnie przeanalizowałeś, to na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, w jaki sposób najczęściej obstawiasz w firmach bukmacherskich. Z doświadczenia wiemy, że bardzo dużo osób (szczególnie w pierwszych tygodniach i miesiącach swojej przygody z bukmacherką) gra najzwyczajniej w świecie za dużo wydarzeń na kuponach. Niekiedy typowane są taśmy. Warto wyjaśnić, że to kupony składające się z kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu rozmaitych wydarzeń. Zakładając, że nie zostały zastosowane żadne systemy, każde z nich musi wejść. Tylko wtedy jest możliwa wygrana. Im zaś więcej zakładów na kuponach akumulowanych, tym o to trudniej. To prosta zasada. Jeśli zatem naprawdę chcesz poprawić swoje wyniki w typowaniu (w najbliższym czasie), to warto od tego rozpocząć. Po prostu zmniejsz liczbę wydarzeń, które są przez Ciebie umieszczane na kuponach. Najlepiej jest w ogóle grać single. Chodzi nam o kupony solo; składające się z jednego wydarzenia. Fachowcy zaznaczają, że ewentualnie można pokusić się o typowanie dubli, czyli dwóch wydarzeń.

Skup się na jednej dyscyplinie

Nierzadko kiepskie wyniki w aspekcie typowania (w firmach bukmacherskich) wynikają z tego, że gracz chce być znawcą od wszystkiego. A nie jest to możliwe. Przypuszczamy, że wielki piłkarz Robert Lewandowski nie byłby wybitnym skoczkiem. A znakomity Kamil Stoch nie dałby radę grać na wysokim poziomie w piłkę nożną itd. Podobnie jest tutaj. Typy bukmacherskie powinny być zatem posyłane na sport, którym się najbardziej interesujesz. Jeśli założyłeś konto, to pewnie ciągnie Cię szczególnie do którejś z dyscyplin, prawda? Skoncentruj się na niej. Czasami warto zawęzić obszar typowania tylko do konkretnych rozgrywek. Chodzi o to, by wiedzieć wszystko lub praktycznie wszystko na temat danej ligi, czy zawodów itp. Jeśli będziesz miał zaś świadomość tego, że np. Real Madryt jest dobry, to będzie to zbyt mało, by liczyć na odpowiednie wyniki w typowaniu. Warto zatem dążyć do tego, aby stawać się ekspertem od danej dziedziny. Jest to zaś możliwe wtedy, kiedy tylko na niej się skoncentrujesz.

Stawiaj sprawdzone typy od zawodowców!

Masz już dość Twoich wyników w typowaniu? Rezultaty są dalekie od oczekiwań? Chcesz na razie zrobić sobie przerwę od obstawania własnych typów? Jest ciekawa alternatywa dla wszystkich takich zawodników. W końcu możesz grać typy od innych. Profesjonalne wskazówki bukmacherskie znajdują się np. na stronie internetowej https://sport.betfan.pl/. Dlaczego warto tam regularnie wchodzić? Wszystkie typy są szczegółowo przeanalizowane. Dodatkowo są darmowe. Co ważne, typy są regularnie dodawane na każdy kolejny dzień.

Poprzedni artykułGdzie obstawiać sporty walki?
Następny artykułJak typować online – poradnik bukmacherski