Jak typować online – poradnik bukmacherski

Zachwyciłeś się ostatnio jednym z artykułów? Dowiedziałeś się z niego, że możesz obstawiać zakłady bukmacherskie dzięki skorzystaniu z rozmaitych metod? Jakie opcje są obecnie dostępne? Na co najczęściej decydują się typerzy zainteresowani zakładami bukmacherskimi? O czym jeszcze dowiesz się z poniższego poradnika? Wskażemy Ci podmioty hazardowe, u których warto założyć konta.

Możesz obstawiać oferowane wydarzenia na szereg sposobów

Osoby, które chcą typować zakłady bukmacherskie na pewno nie narzekają na brak opcji, które są dostępne na tej płaszczyźnie. Przejdźmy do konkretów. M.in. są na naszym rynku legalne podmioty hazardowe, które oferują możliwość typowania w punktach stacjonarnych. Kiedyś to była jedyna opcja. Na szczęście od tego momentu wiele się zmieniło. Na korzyść dla Klientów podmiotów hazardowych. Nie każdy mieszka bowiem blisko takich lokali. Dodatkowo w tych punktach trzeba liczyć się z kolejkami itp. Nie możesz także obstawiać np. rozgrywek NBA oraz NHL nocą. Z wiadomych względów. Po prostu wtedy podmioty bukmacherskie, działające stacjonarnie, są oczywiście zamknięte. Jakie są tutaj inne opcje? Ostatnimi czasy można wyraźnie zaobserwować, że coraz więcej osób chętnie decyduje się na granie przez sieć. W końcu możesz typować prosto ze swojego domu albo mieszkania. Trzeba mieć tylko komputer stacjonarny albo laptop wraz z podłączeniem do internetu. Inna opcja to typowanie dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej.

sts bez depozytu online
sts bez depozytu online

Betclic to polecany podmiot hazardowy

Gdzie warto założyć konto w pierwszej kolejności? Warto już teraz wyjaśnić, że możesz swobodnie zdecydować się na kilka podmiotów hazardowych. Nie musisz mieć bowiem konta tylko w jednym miejscu. Na szczęście w tym temacie nie ma żadnych odgórnych limitów. Jeśli zaś chcesz wybrać teraz jakiś podmiot hazardowy, to dobrze byłoby postawić np. na Betclic. Dlaczego? Możesz grać tam np. przez sieć. Do wyboru jest również aplikacja Betclic. Musisz ją tylko pobrać, a potem zainstalować na swoim telefonie komórkowym. Wszystko jest nie tylko bardzo proste, ale także intuicyjne i przede wszystkim darmowe. Co jednak powoduje, że warto zdecydować się właśnie na tego bukmachera? Jeśli założysz tam konto, to otrzymasz m.in. hojny bonus na start. Jest to cashback. Jakie są tutaj niezbędne kroki? Przede wszystkim trzeba założyć konto oraz wpisać kod promocyjny „B550”. Następnie należy wpłacić depozyt. Maksymalna promocja oferowana przez Betclic to cashback do 550 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS

Jeśli chcesz obstawiać u najlepszych, to nie możesz nie mieć konta w tym podmiocie. STS oferuje generalnie trzy główne metody dotyczące grania. Nie wiesz, jak pobrać apkę STS? Należy wejść z poziomu przeglądarki Twojego telefonu na stronę mobile.sts.pl. Aplikacja powinna być pobrana, a potem zainstalowana. Możesz obstawiać też przez sieć albo w punktach stacjonarnych (coraz rzadziej wybierana opcja). Co zaś powoduje, że warto zdecydować się na tego bukmachera? Możesz zainkasować m.in. podwojenie pierwszego depozytu (do 1200 PLN).

Poprzedni artykułJak w szybki sposób poprawić swoje wyniki w typowaniu?
Następny artykułDlaczego piłka nożna jest najczęściej obstawianym sportem u bukmachera Betfan?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.