Wielu początkujących graczy zastanawia się, w jaki sposób mogą oni wygrywać u bukmachera. Naturalnie wiele z nich, szperając po internecie, dowiaduje się że istnieje coś takiego jak valuebet, pewniak czy gra systemowa. Jednakże czy warto z nich korzystać? I jak z nimi grać? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak szukać wartościowych zakładów?

Jaki styl gry przyjąłeś?

Naturalnie najpierw należy wspomnieć o tym, że niektórzy lubią obstawiać gry z wysokimi kursami. Są też ludzie, którzy całkowicie polegają na krótkich. Oczywiście w przypadku zakładów o wysokim kursie można znaleźć zakłady o większej wartości. Jeśli jest to niska cena, trudno je znaleźć. Znalezienie ich wymaga wyższych umiejętności analitycznych. Zaletą valuebet jest jego rentowność. Stawianie na te techniki przez długi czas może przynieść korzyści. Gracze nie mają szans na wybieranie wydarzeń „oczami”. Postępowanie zgodnie z intuicją spowoduje, że będziesz stawiać zakłady na pozornie wartościowe zakłady, ale nie na wartościowe zakłady.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Skuteczne znajdowanie zakładów wartościowych wymaga znajomości teorii zakładów. Czy możemy obstawiać bez biegłości w obstawianiu zakładów bukmacherskich? Tak, ale niekoniecznie wygrać. Aby trafnie ocenić skuteczność danej drużyny czy sportowca, powinniśmy polegać na informacjach na legalnej stronie bukmachera. Cennym przypomnieniem mogą być tabele z danymi statystycznymi, porównywarkami cen czy oczekiwanymi wynikami podane na naszej stronie. Na ich podstawie i posiadając własną wiedzę sportową należy dokładnie przeanalizować nadchodzące spotkanie. Portal sportowy publikuje wiadomości o sportowcach (np. Informacje o kontuzjach). Warto się im przyjrzeć, może pomogą nam przewidzieć rozwój akcji w interesujących nas grach.

Czy warto obstawiać valuebety?

Oczywiście strategia obstawiania czegoś takiego jak valuebety wymaga wysokiego poziomu zrozumienia samego wydarzenia. Statystyki są bardzo ważne, a typer musi mieć też umiejętności analityczne. Jeśli jednak naprawdę interesujesz się własnymi sportami i masz dostęp do dobrych zasobów informacyjnych, zakład typu valuebet może znacznie zwiększyć twoje szanse na ogranie bukmachera. W końcu okazuje się, że różne wzory matematyczne są bardzo przydatne, ponieważ nie tylko oszczędzają czas, ale także dają nam dostęp do innych danych na podstawie fajnych obliczeń, co pozwoli zminimalizować ryzyko utraty. W ten sposób najlepiej wiedzieć, jak obliczyć valuebet. Należy pamiętać, że najlepsi gracze to zazwyczaj również utalentowani analitycy, którzy potrafią przekształcić wzory matematyczne, statystyki i swoją wiedzę sportową w największy zysk, minimalizując jednocześnie ryzyko straty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie szukać zakładów, które przyniosą ci zysk?

Na pewno nie znajdziesz ich tak łatwo. Najczęściej wychodzą one po dogłębnej analizie bukmacherskiej, czasem można też znaleźć od czasu do czasu na forach bukmacherskich, chociaż nie ma gwarancji, że aby na pewno ten rodzaj zakładów się powiedzie w twoim wypadku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze aplikacje bukmacherskie – ranking 2020
Następny artykułThinkSmart View – lepsze zarządzanie w pracy zdalnej
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.