Osiąganie sukcesów na typach bukmacherskich łatwym zadaniem nie jest, jednakże jest to jak najbardziej możliwe. W końcu na internecie można znaleźć zdjęcia, gdzie zwykli Polacy pokazują swoje wygrane – jak i wydruki z tego, ile wygrali. Jednakże co musimy zrobić, aby zarobić tak jak oni?

Jak obstawiać typy bukmacherskie z sukcesami? – Poradnik

Zapomnij o obstawianiu u zagranicznych bukmacherów

Co ciekawe, większość nielegalnych firm bukmacherskich, ma swoje strony zablokowane w Polskiej sieci – niektórzy z nich, starają się chociaż w minimalnym stopniu przestrzegać Polskiego prawa i po prostu zrezygnowały z oferowania zakładów w naszym kraju, jednakże niektóre nielegalne podmioty nic sobie z tego nie robią, i nadal proponują zakłady bukmacherskie, jednakże to może doprowadzić do tego, że za jakiś czas dostaniemy ładnie zapakowany polecony, z wezwaniem do zapłaty za granie w gry losowe u nielegalnych bukmacherów.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Załóż kilka kont u bukmacherów z najlepszą opinią

A na przykład dlatego, że zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład. Jeśli jednak mamy ochotę poznać opinię na temat naszych wybranych bukmacherów, wystarczy że pójdziemy do jednego z punktów bukmacherskich wybranego bukmachera w najbliższej do nas okolicy i popytamy tam ludzi o zdanie. Takie działanie może sprawić, że zmienimy zdanie o danej firmie bukmacherskiej.

Planuj!

Ułożenie odpowiedniego planu na obstawianie zakładów bukmacherskich w przyszłości to dość kluczowy element przy tworzeniu naszego własnego, niepowtarzalnego stylu typowania. Warto jest wtedy też wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej przez nas dyscypliny sportowej, ponieważ to wpływa realnie na nasze szanse regularnego wygrywania z bukmacherem. Atutem gracza, który regularnie wygrywa na zakładach bukmacherskich z bukmacherem jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa.

Analiza bukmacherska

Wykonanie odpowiedniej analizy bukmacherskiej jest naprawdę sztuką, ponieważ sprawdzenie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takie analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje w przyszłości wytypować odpowiedni wynik.

Fora bukmacherskie

Korzystanie z dowolnego, dobrze prowadzonego forum bukmacherskiego może pomóc nam w obstawianiu typów online, ponieważ wiedza jaka się na takowych forach znajduje, może mieć instrumentalny wpływ na nasze sposoby obstawiania. Wystarczy spojrzeć, a czasami można znaleźć naprawdę świetne rady odnośnie typowania, które możemy zaimplementować do naszego stylu obstawiania – przez co nasza szansa na wygraną prawdopodobnie urośnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej jest zacząć typować zakłady w internecie?
Następny artykułBłędy, które warto skorygować, obstawiając typy sportowe
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.