Jest sporo osób, które zastanawiają się, czy można typować zakłady bukmacherskie przy użyciu własnego telefonu komórkowego. Okazuje się, że taka możliwość istotnie istnieje. Zwłaszcza biorąc pod uwagę renomowane firmy hazardowe. Jak to jest w przypadku Betclic, STS oraz Fortuny?

Jak obstawiać przez telefon w Betclic, STS i Fortunie?
Jak obstawiać przez telefon w Betclic, STS i Fortunie?

Czy gra przez telefon w Betclic jest możliwa?

Jak najbardziej jest taka opcja. Nowoczesne firmy hazardowe idą z duchem czasu. Starają się, aby ich usługi były pod wieloma względami bardzo nowoczesne. Nie powinno zatem dziwić, że Betclic – zaliczany do grona najlepszych podmiotów w tym sektorze – oferuje taki właśnie wariant. Aplikacja mobilna w przypadku tego bukmachera internetowego jest dostępna na takich systemach operacyjnych, jak iOS i Android.

Obsługa tego nowoczesnego rozwiązania jest bardzo prosta. Jesteśmy zatem święcie przekonani, że wszyscy sobie spokojnie z tym poradzą. Nawet osoby, która wcześniej nie miały zbyt wiele do czynienia z takimi konkretnymi opcjami. Aplikacja mobilna Betclic działa szybko oraz sprawnie. Umożliwia m.in. swobodne obstawianie. Można to robić z dowolnego miejsca. Trzeba jednak posiadać dobry telefon z podłączeniem do internetu. Gracze mogą typować różne dyscypliny – nie tylko te najpopularniejsze.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Ważne jest, że można grać wydarzenia przed ich rozpoczęciem, a także te, które już się rozpoczęły. Warto dodać, że aplikacja mobilna Betclic umożliwia także sprawdzanie statystyk oraz aktualnych promocji. Opcji jest naprawdę sporo. 

STS – jakie opcje są dostępne?

Przez wiele osób polski bukmacher STS to firma hazardowa uważana w tym momencie za najlepszą. Świadczą o tym również rozmaite statystyki. Wynika z nich, że STS ma najwięcej użytkowników. Nieprzypadkowo ta firma hazardowa postanowiła rozszerzyć swoją działalność także na rynki zagraniczne. STS oferuje naprawdę dobrej jakości aplikację mobilną. Jest ona dostępna na systemach operacyjnych iOS i Android. Obsługa dla nikogo nie będzie stanowiła najmniejszego nawet kłopotu. Można tutaj m.in. swobodnie obstawiać różne dyscypliny.

Chcesz zagrać coś przed rozpoczęciem? Jest taka opcja. Podobnie, jak typowanie wydarzeń w trybie live. Do dyspozycji zawodników są rozmaite dyscypliny. Także te mniej popularne. Coraz więcej zawodników np. chętnie gra różne sporty wirtualne. Aplikacja mobilna tego bukmachera daje możliwość na zrealizowanie wyjątkowo szybkich płatności. Jakie są inne przydatne funkcje? To cash-out oraz czat meczowy. Zawodnicy mają swobodny dostęp do statystyk oraz historii zagranych zakładów.

betclic apk pobierz
betclic apk pobierz

Wyjątkowo pomocne są powiadomienia Push. Fachowcy od STS wprowadzili opcję pozwalającą bardzo szybko grać zakłady, co jest szczególnie istotne w trybie live. Poza tym gracze mogą oglądać transmisje sportowe z rozmaitych, międzynarodowych aren. 

Fortuna – czym cechuje się aplikacja mobilna?

Dużo osób wybiera także tego bukmachera. Fortuna to ceniona firma hazardowa, której w sumie niczego nie brakuje. Ten podmiot także działa – podobnie, jak wyżej przedstawione – całkowicie legalnie. Fortuna ma bardzo dobrą aplikacją mobilną, która pracuje na najpopularniejszych systemach operacyjnych.

W przypadku tego nowoczesnego rozwiązania gracze mają do dyspozycji tysiące darmowych transmisji. Można zatem delektować się popisami najlepszych sportowców z całego świata. Całkowicie za darmo. Aplikacja mobilna tego bukmachera internetowego to bardzo ułatwione obstawianie spotkań. Bez żadnego kłopotu można zatem zdecydować się na wydarzenia przed rozpoczęciem, a także obecnie trwające. Gracze doceniają sposobność typowania rozmaitych dyscyplin sportowych – nawet tych stosunkowo mało popularnych.

Tak można założyć konto z bonusem na www.STS.pl. ZOBACZ VIDEO:

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej aplikacji mobilnej? Fortuna zadbała o bezproblemowy i błyskawiczny dostęp do statystyk oraz historii zagranych typów. Bez kłopotu można też realizować szybkie płatności. Na uwagę zasługuje opcja dotycząca błyskawicznego zakładu. Tak naprawdę wystarczą jedynie 2 szybkie kliknięcia, aby postawić na konkretną drużynę lub zawodnika.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo spowodowało nagły przyrost popularności pokera w Polsce?
Następny artykułŻużel a zakłady bukmacherskie
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!