Obrócenie swoim bonusem na start jest zazwyczaj niełatwą sprawą, ponieważ bukmacherzy często oferują niby dobre bonusy na papierze, ale z drugiej strony w regulaminach bardzo często jest napisane, że aby wypłacić taki bonus trzeba spełnić pewne warunki – a łatwo się zazwyczaj ich nie spełnia. Jak więc obrócić swoim bonusem na start?

Jak obrócić swój bonus na start? – Poradnik bukmacherski 2021

Dlaczego bukmacherzy oferują bonusy na start?

Przede wszystkim po to, aby zachęcić graczy do gry u właśnie niego. Firmy bukmacherskie od czasu do czasu organizują różne promocje i konkursy dla graczy, w których można wygrać nagrody z zwykle bardzo dużej puli nagród.

Strony internetowe oferujące zakłady bukmacherskie online zazwyczaj zapewniają bardzo przyjemną rozrywkę, ale kiedy ktoś zacznie nagle u nich wygrywać – to będą węszyć i wbrew pozorom nie będą chcieli dzielić się pieniędzmi z klientami. Bonus za zakład to nic innego jak obstawianie zgodnie z kwotą określoną w warunkach promocji. Załóżmy, że rejestrujemy nowe konto gracza u konkretnego, legalnego bukmachera, który zapewnia ciekawe promocje dla nowych graczy – na przykład pierwszy depozyt otrzyma 100% pomnożenia jako bonus powitalny.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Co to oznacza?

W teorii wystarczy wpłacić depozyt w wysokości na przykład 1000 zł, a jako darmowy bonus otrzymasz drugie tyle. Zwykle tak jest, tylko w zdecydowanej większości przypadków buk wprowadził konieczność handlowania bonusami, to znaczy faktycznie „zamroził” nasze środki i uniemożliwił im wypłatę środków na konto bankowe, dopóki nie obrócimy zakładem. Głównym celem jest ochrona przed potencjalnymi oszustwami i ukrycie wielu rzeczy, aby zmaksymalizować zyski. Oczywiście buk wykorzysta tę technikę nie tylko w promocjach bukmacherskich na start, ale także w kolejnych bonusach lojalnościowych i darmowych bonusach bukmacherskich.

Niestety, ponieważ bonusy i promocje bukmacherskie wymagają obrotu i są powszechnie używanymi narzędziami przez większość bukmacherów, nic nie możemy tutaj zrobić. Jedyne, co możemy zrobić, to uważnie przeczytać warunki transakcji, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co musisz zrobić, aby obrócić bonus?

W rzeczywistości jest tak wielu bukmacherów i tak wiele zasad i przepisów. Niektóre witryny z bonusami obliczają tylko pojedyncze zakłady po określonej cenie minimalnej. Inne strony wymagają kuponów AKO, a liczba aktywności na kuponach musi być ustalona, a minimalne kursy na każdą czynność są w porządku, a niektóre to wystarczą. Dlatego warto sprawdzić, co bukmacherzy mają w swoich regulaminach, ponieważ w innym wypadku możesz się obudzić z ręką w przysłowiowym nocniku. W końcu legalni bukmacherzy za główny cel stawiają sobie to, że owszem, oferowanie bonusów to jest inwestycja, ale jest ona taką, która zwróci się niemalże w stu procentach z powodu ograniczania możliwości wypłaty przez graczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułThinkSmart View – lepsze zarządzanie w pracy zdalnej
Następny artykułBetfan karty. Obstawianie bez ryzyka aż do 99 PLN!
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.