Nowi gracze mają zazwyczaj mocno pod górę, z racji tego że nie wiedzą jeszcze jak się obstawia typy sportowe a jak wiadomo, jeśli ktoś czegoś nie wie – to bukmacherzy bardzo łatwo mogą to wykorzystać. Jak więc zacząć typować zakłady online?

Jak najlepiej jest zacząć typować zakłady w internecie?

Kurs – czyli mnożnik, przez jaki bukmacher rachuje naszą wygraną

Jeśli chodzi o ustalanie wygranej, to oczywiście, chodzi nam po części tutaj to, że im więcej obstawimy – tym więcej wygramy, ale pamiętajmy, że jako początkujący typer lepiej jest obstawiać niższe sumy, niż od razu pół naszego majątku, z racji tego że co z tego że obstawimy tyle a tyle, skoro nasze szanse na wygraną są minimalne? To jak rzucać się do wybiegu dla misi, tylko po to a by wyłowić 2-3 złote z fosy, do której zazwyczaj ludzie wrzucają drobne. Jednakże o ile bukmacher nie ustalił żadnego limitu na wygraną, to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane u bukmacherów występowały na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny bardzo popularne. Szansa na wygraną z takiego kuponu jednak jest bardzo mała. Wysokość wygranej jest uzależniona od wielu zmiennych. Mając zamiar obstawiać dłużej u bukmachera, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakiej sytuacji się znajdujemy, i biorąc te czynniki pod uwagę, zmniejszymy również szansę na zrobienie czegoś głupiego.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Bonusy dla nowych graczy

Po ,,masowej rzezi bukmacherów” w 2017 roku – tak, właśnie w tym roku weszła nowelizacja ustawy o grach losowych, przez co dosłownie każdy bukmacher musiał starać się o licencję naszego Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych, przez co na początku mieliśmy do wyboru 2-3 bukmacherów, jednakże z roku na rok ich liczba stale się powiększa. Ale wróćmy już do tematu przewodniego. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa. Znajdziemy go dosłownie u każdego bukmachera, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jaki bonus od depozytu wybrać i zdarza się, że niektórzy, cwani bukmacherzy to wykorzystują. Jeśli jesteśmy zainteresowani obstawianiem i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to zapoznanie się z warunkami promocji. Przede wszystkim zwróć uwagę na warunki promocji. Na pewno warto też sprawdzić, jakie wymagania dotyczące minimalnego kursu stawia bukmacher. Oferty dla nowych typerów od firm bukmacherskich są przeróżne, jednakże zawsze powinniśmy wybierać akurat ten bonus, który nam będzie najbardziej odpowiadał.

Pamiętaj, że przegrana jest częstsza od wygranych!

Zakłady bukmacherskie są ustawione w ten sposób, aby to bukmacher zawsze wygrywał, podczas gdy gracze starają się to zmienić, wykorzystując pomyłki bukmachera. Zdobywanie kasy jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że nie jest to zadanie łatwe. Aby postarać się nieco załagodzić te straty z początkujących typów, możemy skorzystać z tak zwanego freebetu bukmacherskiego, który pozwoli nam obstawiać za środki od bukmachera. Po raz kolejny – jeśli chcemy wygrywać – musimy najpierw nauczyć się pogodzić z porażką, ponieważ tak naprawdę nawet najlepsi typerzy czasami się mylą – i przegrywają z bukmacherami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTop 3 aplikacji bukmacherskich w roku 2020
Następny artykułJak obstawiać typy bukmacherskie z sukcesami? – Poradnik
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.