Jak wszędzie, tak na zakładach bukmacherskich na początku jest pod górkę. Zakłady bukmacherskie zostały stworzone na takiej zasadzie, aby to typer był na przegranym miejscu. Jednakże bardziej doświadczeni typerzy wiedza już jak ogrywać bukmachera na zakładach e-sportowych. Na turlanie nie od razu Rzym zbudowano i dlatego dla nowych graczy mamy kilka informacji odnośnie zakładów na e-sport.

Zakłady online – Poradnik bukmacherski dla początkujących
Informacje dla nowicjuszy zakładów e-sportowych

Głowa ma ogromne znaczenie

Na początku warto zaznaczyć, że jeśli jesteś osobą choleryczną, to dobrym pomysłem byłoby sobie odpuszczeni zakładów na e-sport. Oczywiście nie chodzi tutaj o to aby kogoś zniechęcać do zakładów, lecz jeśli ktoś ma taki charakter to tylko naje się niepotrzebnego stresu i straci pewną część swoich pieniędzy. Warto pamiętać, że zakłady bukmacherskie na e-sport należy traktować jako zabawę, a nie jako pracę, gdyż zamiast sposobu na zabicie wolnego czasu możemy popaść w niepotrzebne kłopoty. Jak już wiadomo bukmacherzy biorą od was pieniądze po to aby już ich nie zwracać i tak samo jest z nami, że chcemy tych pieniędzy od buka wyciągnąć jak najwięcej. Tak więc, jeśli chcemy to zrobić musimy najpierw wiedzieć co robić. Polscy bukmacherzy zatrudniają najlepszych, typerów za duże kwoty, po to właśnie aby to oni ogrywali nowych typerów oraz tych nieco gorszych od siebie.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z drugiej strony stoją ludzie którzy robią to co kochają i zarabiają na tym, nie małe pieniądze. Natomiast jeśli chodzi o nowicjuszy to podstawowy ich błąd leży na wytrwałości w zakładach. Bardzo szybko nowi typerzy się zniechęcają przegranymi zakładami, a jak wiadomo do czegoś wielkiego potrzeba czasu. Zarabianie pieniędzy na zakładach bukmacherskich jest wiadome głównym powodem dla którego to robimy, ale też przy tym nie możemy zapominać o dobrej zabawie. Będąc nowym typerem możemy również spodziewać się różnych promocji bukmacherskich, takich jak freebety, które powodują, że gramy praktycznie za pieniądze bukmachera. Właśnie dzięki takim zabiegom możemy już od startu grać nie myśląc, że stracimy jakiekolwiek nasze środki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zapoznaj się ze sportem jaki chcesz typować

Najważniejsze jest to, aby obstawiać sporty o których mamy jakąkolwiek wiedzę. W przeciwnym razie będziemy tylko przegrywać. Dobrym pomysłem jest także uprawianie sportu na którego chcemy stawiać nasze zakłady, to pomoże Ci w lepszym zrozumieniu danej dyscypliny. Tak samo jest z e-sportami czym więcej się zaznajomisz z tą tematyką tym lepiej dla Ciebie. E-sporty rządzą się swoimi prawami dlatego warto przed zaczęciem ich obstawiania trochę o nich poczytać. Warto pamiętać jedno, że należy zawsze wybierać legalnych bukmacherów, ponieważ w innym przypadku może się to źle skończyć dla naszego portfela i nie tylko. Nie zapominaj oczywiście o dobrej zabawie przy typowaniu oraz graniu z głową, ponieważ z pewnością nie chcesz przegrywać swoich pieniędzy, ani ciągle się denerwować.

Poprzedni artykułJakie podstawy obstawiania warto znać? Poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułWłochy mistrzem Europy!!! – Euro2020
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.