W dwudziestym pierwszym wieku, nie jesteśmy w stanie ukryć się przed wpływem technologii komputerowych. Jednakże wiele osób nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak gry komputerowe wpływają na człowieka. Czym więc się to charakteryzuje?

Gry komputerowe a zakłady online

Gry online integrują

Niektóre gry pozwalają nie tylko w nie ,,grać” ale również na współpracę z drugim graczem, bądź nawet być zaprojektowane tak, aby gra opierała się na interakcji z drugą osobą. Tu głównie zależy na jakich ludzi trafi dziecko. Jeśli będą to pozytywne osoby, które nie mają złych intencji oraz liczą jedynie na to, że zawiążą nowe znajomości, to młody człowiek będzie w stanie wyciągnąć z tego naprawdę świetne kontakty a nawet być może przyjaźnie na całe życie. Z drugiej strony medalu mamy ciemny i nieprzyjemny świat ludzi którzy mają tylko złe intencje. Niewinne dziecko jest bardzo podatne na wpływy każdego rodzaju osób, ponieważ zazwyczaj nie wie co jest złe a co dobre. Dlatego odpowiedzialni rodzice powinni znać, i monitorować poczynania swojego dziecka w świecie gier komputerowych, aby takie sytuacje w razie czego w porę powstrzymać.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nauka wraz z zabawą

Wiele osób starszych uważa, że ,,gry komputerowe to strata czasu”. Otóż nie, dzieci mają to do siebie, że bardzo szybko się adaptują. Jeśli dziecko zacznie grać w gry strategiczne, to po jakimś czasie, jak będzie non-stop przegrywać (nie oszukujmy się, mało kto na początku jest w stanie dobrze grać w strategie), zacznie się adaptować. Zobaczy z jakich taktyk korzystają jego przeciwnicy, i wcieli te sposoby do własnego stylu grania, przez co w dziecku kształtuje się wytrwałość (zadziorność jak my to lubimy mówić) oraz umiejętność chłodnego kalkulowania. Nieco starsze dziecko może nawet podłapać język obcy i nauczyć się wybranych słów tylko po to, aby móc grać w zagraniczne tytuły (wiemy to z własnego doświadczenia).

Na grach można sporo zarobić

Tak, i nie jest to kłamstwo, ponieważ tak naprawdę każdy, kto ma trochę pieniędzy może zarobić na e-sporcie. Wystarczy na przykład zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie na e-sport, które mimo wszystko nie są zbyt łatwe do przewidzenia, to wygrana przy nich jest przy odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach dość prosta do osiągnięcia. W końcu, jeśli chcemy zacząć obstawiać zakłady na e-sport, to powinniśmy zdecydowanie zacząć od wyboru naszej gry. Dużym plusem tu będzie, jeśli od lat zagrywaliśmy się w takie tytuły jak CS:GO, czy LoL, ponieważ są to aktualnie jedne z najbardziej popularnych gier e-sportowych, na które większość legalnych Polskich bukmacherów oferuje zakłady.

Czy możemy sobie jakoś ułatwić start?

Oczywiście, wystarczy że zarejestrujemy się u kilku legalnych bukmacherów na raz. Dzięki temu będziemy mogli zgarnąć kilka bonusów bukmacherskich na start, przez co obstawianie zakładów na e-sport będzie o wiele łatwiejsze, a na dodatek w razie porażki nasz portfel aż tak bardzo nie ucierpi, jak na przykład w obstawianiu bez bonusów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPraca w firmie bukmacherskiej – jak to wygląda od środka?
Następny artykułPewniaki bukmacherskie – poradnik
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.