Szukasz aplikacji mobilnej legalnego bukmachera i i jednocześnie chciałbyś załapać się na darmowy zakład? Oferta Etoto może być właśnie dla Ciebie.

Freebet w aplikacji mobilnej Etoto
Freebet w aplikacji mobilnej Etoto

Jeśli nie wyobrażasz sobie obstawiania zakładów sportowych inaczej niż za pośrednictwem aplikacji mobilnej, to dobrze trafiłeś. W tym tekście przybliżymy oprogramowanie Etoto na urządzenia z Androidem.

Specjalnie przygotowana apka łączy ze sobą wszystkie zalety tego typu programów i bogactwo standardowej strony internetowej. Znajdziesz w niej dosłownie wszystko, co oferuje graczom Etoto, ale w dużo wygodniejszej formie niż tradycyjna www.

Co więcej aplikację mobilną Etoto możesz pobrać zupełnie za darmo ze oficjalnej strony internetowej opisywanego bukmachera, do której link znajdziesz na końcu artykułu.

Jakby tego było mało, na użytkowników oprogramowania czekają też specjalne akcji promocyjne, na którą nie mogą liczyć gracze korzystający ze strony internetowej czy jej wersji mobilnej.

Nie masz jeszcze konta w Etoto, ale apka przekonała Cię, że warto je założyć? Czeka na Ciebie jeszcze jedna miła niespodzianka, a konkretnie freebet o wartości 20 PLN!

Darmowy zakład jest częścią oferty powitalnej, więc musisz pamiętać, że już na etapie wypełniania formularza rejestracyjnego należy wpisać w odpowiednią rubrykę specjalny kod promocyjny o treści „ETOTO20FREE„!

To wszystko. System automatycznie zakwalifikuję Cię do akcji i przyzna bonus bez depozytu, który można wykorzystać TYLKO i WYŁĄCZNIE w  aplikacji mobilnej opisywanej marki.

TU POBIERZESZ APLIKACJĘ MOBILNĄ ETOTO – www.Etoto.pl


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułZ TOTALbet zaczniesz bez depozytu!