Gdybyś miał do wyboru tylko jednego z tych dwóch podmiotów hazardowych, to gdzie wolałbyś się zarejestrować? Okazuje się, że obie firmy bukmacherskie posiadają różne zalety. Więcej o tym zagadnieniu przeczytasz poniżej. Warto też od razu dodać, że na szczęście nie ma na tym polu żadnych większych ograniczeń. Jeśli zatem chcesz, to możesz posiadać konta bukmacherskie u obu tych operatorów hazardowych… Dlaczego jednak warto?

Czym cechuje się firma bukmacherska eWinner?

Okazuje się, że wieloma pozytywnymi aspektami. Nie można nie rozpocząć od kwestii dotyczącej legalności. Czy ta firma bukmacherska działa zatem zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie Hazardowej? Zdecydowanie tak. Na stronie głównej eWinner jest wzmianka odnosząca się do tego zagadnienia. Co ciekawe, jest nawet podany numer zezwolenia. A takie licencje są wystawiane przez Ministerstwo Finansów. Pewne jest zatem tutaj to, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Można tam zatem swobodnie założyć własne konto bukmacherskie. Naprawdę warto. W momencie realizowania tej czynności dobrze byłoby wpisać ewinner nowy kod promo. Po to, by potem otrzymać wiele atrakcyjnych bonusów, które są dedykowane dla nowych użytkowników. Warto wspomnieć, że ta firma bukmacherska oferuje także sporo opcji pod kątem stricte obstawiania. Do wyboru są rozmaite sporty, dyscypliny wirtualne, czy zakłady specjalne.

Jaki kod promocyjny na start można otrzymać w eWinner?

Nowy Klient szybko przekona się, że decyzja o dołączeniu do tego podmiotu hazardowego była jak najbardziej słuszna. I to nie tylko na płaszczyźnie prawnej. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje m.in. zwrot za pierwszy zakład, który okaże się w końcowym rozrachunku przegrany. Możesz tym sposobem otrzymać nawet 110 PLN. Aby tak się stało, należy założyć konto i wpisać właściwy ewinner kod promocyjny. Jest to „EWINNER”. Potem musisz dokonać depozytu i zagrać premierowy kupon. Jak wygrasz, to super, ponieważ pieniądze trafiają na Twoje konto. A jeśli przegrasz, to także nie jest to szczególny powód do zmartwień. Wszak chodzi o to, że firma bukmacherska eWinner oferuje zwrot stawki do 110 PLN. W razie czego nie ma tutaj żadnego dodatkowego obrotu tym bonusem. Pieniądze mogą być zaś wypłacone nawet jeszcze tego samego dnia. Potem nowy Klient tej firmy bukmacherskiej może zainkasować bonus 50% do 500 PLN. Przy dokonaniu drugiego depozytu. Jakie są tutaj warunki dotyczące obrotu? Gracz powinien zagrać za sześciokrotność przyznanej sumy. Do obrotu zaliczają się tylko kupony o kursie nie mniejszym niż 2,50.

STS – czym charakteryzuje się ten bukmacher?

Często na pierwszym miejscu (albo w samej czołówce) znajduje się ta firma bukmacherska. STS jest wyjątkowo popularny. Ta legalna firma bukmacherska oferuje na start bonus w kwocie 1500 PLN. Aby go zdobyć, musisz zarejestrować konto online i dokonać trzech wpłat. W ciągu 30 dni. Wówczas otrzymasz kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN, a także na koniec 50% do 700 PLN.

Poprzedni artykułDlaczego piłka nożna jest najczęściej obstawianym sportem u bukmachera Betfan?
Następny artykułCzy Betcris słusznie zyskuje popularność na polskiej scenie bukmacherskiej?