Najprawdopodobniej tylko w lutym nowi klienci marki Etoto będą mogli skorzystać z oferty powitalnej, w skład której wchodzi między innymi freebet, umożliwiający postawienie zakładu bez wpłaty własnych środków.

Etoto oferuje darmowy zakład na start!

Jak łatwo się domyślić po wstępie, opisywana oferta specjalna dedykowana jest osobą, które dopiero zdecydują się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w Etoto. Na graczy, którzy posiadają je od dłuższego czasu czekają inne promocje.

Można je znaleźć na oficjalnym portalu marki, gdzie pobierzemy też aplikację mobilną bukmachera i wypełnimy formularz rejestracyjny, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i załączyć skandy dwóch stron dowodu tożsamości.

To właśnie na ich podstawie założone i zweryfikowane zostanie nasze legalne konto bukmacherskie. Po przejściu tego procesu, który trwa zaledwie kilka minut, należał nam się będzie darmowy zakład o wartości 20 PLN!

WAŻNE! Zanim dodatkowe środki pojawią się na naszym koncie gracza należy zgodzić się na jego przyjęcie poprzez kliknięcie „ZATWIERDŹ” w okienku pop-up, które wyskoczy na ekranie.

To naprawdę wszystko, co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć z freebeta 20 PLN! Trzeba jednak pamiętać, że może on zostać wykorzystany tylko i wyłącznie na urządzeniu mobilnym takim jak na przykład tablet czy smartfon. Najwygodniej zrobić to oczywiście w aplikacji mobilnej.

To jednak dopiero początek. Pakiet powitalny Etoto, od 1 lutego, jest znacznie bogatszy i składa się również z trzech dodatkowych premii na start. Mowa o:

  • bonusie 200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty;
  • bonusie 100% do 900 PLN od drugiego depozytu;
  • darmowym zakładzie 20 PLN, jeśli druga wpłata to 40 PLN lub więcej

Każda z czterech promocji, które wchodzą w skład oferty powitalnej obwarowana jest różnymi warunkami. Wszystkie znajdziesz w regulaminie akcji na oficjalnej stronie internetowej.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET zwróci za VAR!
Następny artykułKonkurs indywidualny na skoczni HS109 – faworyci bukmacherów