E-sport ostatnio staje się nieraz większy od niejednej konkurencji sportowej, dlatego też coraz więcej legalnych firm na Polskim rynku mają w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na e-sport. Ale dlaczego coraz więcej osób obstawia zakłady na e-sport?

Dlaczego coraz więcej osób obstawia zakłady na e-sport?

Jak zarabiać na e-sporcie?

W przypadku e-sportów, zarabiać można nie tylko na obstawianiu. Istnieje wiele ról, takie jak trener, psycholog czy doradca, niektóre szkoły już nawet proponują naukę takiego zawodu. Nie każdemu jednak pasuje przecież taka opcja, dlatego skupmy się na obstawianiu e-sportu u bukmacherów. Jeśli jesteśmy odpowiednio przygotowani, mamy wiedzę na temat danej gry oraz wiemy jak obstawiać, zarobienie u bukmachera nie będzie dla nas trudne. Ciężko jest podać kwoty jakie można zarobić, wszystko zależy od kursu czy rodzaju zakładu jaki postawiliśmy na wybrane przez nas spotkanie e-sportowe. Wiadomo jednak, że wygrane w tej kategorii sportowej nie są małe. Dlatego zanim zaczniemy obstawiać, powinniśmy się odpowiednio do tego przygotować!

betfan typowanie bez podatku
Jak typować mecze bez podatku? Legalnie w Betfan!

Czym przygotowanie do e-sportów różni się od zwykłych sportów?

Aby osiągnąć sukcesy w ,,normalnych” sportach, potrzebne będą nam lata treningów, wyrzeczeń oraz szczęścia, ponieważ musimy mieć również naturalne zdolności, aby cokolwiek osiągnąć. W wypadku gier online, wystarczy nam jedynie komputer obsługujący naszą ulubioną grę, trochę czasu oraz talentu i jesteśmy w stanie zdobywać pierwsze miejsca na międzynarodowych turniejach. Wielu młodych osób ogląda też mecze swoich ulubionych drużyn sportów wirtualnych, a nawet myśli o tym, aby w przyszłości dołączyć lub stworzyć profesjonalną drużynę e-sportową. Istnieje również nieco inna grupa ludzi zainteresowana grami online, są oni w różnym wieku, ale łączy ich kilka czynników. Posiadają dużą wiedzę związaną z e-sportem, mają lat 18 lub więcej, oraz preferują szybki zarobek. Tak, chodzi tutaj o typerów e-sportów, co ciekawe, z racji tego że ta dyscyplina jest dość młoda, wygrane w niej są całkiem łatwe do osiągnięcia, z racji tego że brakuje doświadczonych osób które zgodziłyby się pracować dla bukmacherów.

Nie każdy jest fanem e-sportów

Większość starszych osób nie lubi gier, argumentują to tym, że siedząc przed komputerem dzieci zamiast bawić się, dzieci niszczą sobie zdrowie. Nie uprawianie normalnego sportu według nich prowadzi te dzieci do otyłości w dorosłym życiu oraz do zwiększonego ryzyka na choroby. Młodzi dorośli patrzą na to inaczej, uważają gry komputerowe za zabawę, dzięki której niezależnie od pogody mogą bawić się cały czas, oraz za taką rzecz, dzięki której mogą znaleźć nowych znajomych z całego świata, co może prowadzić nawet do przyjaźni na całe życie. Jeśli jednak mowa o najmłodszych, to nadal szkolnych korytarzach można usłyszeć rozmowy na tematy drużyn sportowych, jednak w większości chodzi tu głównie o sporty elektroniczne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKto najczęściej zasiada przy zielonym stoliku?
Następny artykułPraca w firmie bukmacherskiej – jak to wygląda od środka?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.