Szukasz bukmachera, który umożliwia rozpoczęcie przygody z zakładami sportowymi bez konieczności ryzykowania własnych środków? Dobrze trafiłeś! W tym tekście opisujemy jedną z takich ofert.

Darmowy zakład na start w Totolotku!
Darmowy zakład na start w Totolotku!

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich mamy zatrzęsienie promocji dla nowych graczy, ale nie jest żadną tajemnicą, że najpopularniejszymi są te, który nie wymagają od klientów depozytu własnych pieniędzy. Z taką oferta mamy do czynienia właśnie w Totolotku.

Zastanawiasz się jak z niej skorzystać? Już tłumaczymy. To łatwizna, która nie wymaga większego wysiłku czy spełnienia kolejnych, trudnych warunków. Tak naprawdę wszystko sprowadza się do otworzenia internetowego konta bukmacherskiego.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na portalu opisywanego bukmachera, a następnie przejść proces weryfikacji i pełnej aktywacji konta i darmowy zakład o wartości 20 PLN trafi na nasze konto bonusowe w Totolotku.

Sięgnięcie po swoistą premię na start nie wymaga żadnych dodatkowych kroków. Nie trzeba się zgłaszać po należny freebet,  bo ten zostanie dopisany automatycznie, po wyrażeniu zgody na udział w promocji powitalnej. To wszystko! 

Oczywiście darmowe środki nie będą mogły zostać od razu wypłacone na konto bankowe. Wcześniej muszą zostać przeznaczone na zakłady sportowe, w których należy dokonać trzykrotnego obrotu. Po spełnieniu tego warunku będzie można zrobić z nimi, co się tylko chce.

Pamiętaj, że kupon bonusowy musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00. To jedno z największych utrudnień, ale trudno nazwać je zaporowym wymogiem. Nie takie obostrzenia wprowadzali już bukmacherzy. 

Musisz mieć także świadomość, że pakiet powitalny Totolotka, to nie tylko freebet o wartości 20 PLN, ale też standardowy  bonus od depozytu. W tym wypadku dokładnie 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1000 PLN!

Zainteresowała Cię ta oferta specjalna? Jej regulamin znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej bukmachera, gdzie możesz założyć też konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz.

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUrodzinowa niespodzianka od forBET!
Następny artykułOstatnia szansa na bonus 50 PLN od TOTALbet!