Czy Betcris słusznie zyskuje popularność na polskiej scenie bukmacherskiej?

Bezustannie poszukujesz nowych wrażeń? Jest wiele osób, które decydują się na założenie internetowego konta bukmacherskiego. Twój wybór padł na Betcris? To dobra decyzja. Ta firma bukmacherska systematycznie staje się coraz popularniejsza i pnie się w górę, jeśli chodzi o rozmaite klasyfikacje podmiotów hazardowych. Czy bardzo pozytywne opinie dotyczące Betcris nie są jednak trochę przesadzone?

Czy ta firma bukmacherska jest legalna w Polsce?

Betcris jest coraz bardziej znanym podmiotem hazardowym. Toteż nie może chyba zaskakiwać, że sporo osób zakłada tam swoje konta… Niektórzy nie sprawdzają jednak, czy ta firma bukmacherska jest legalna. Na szczęście możemy każdego z Was uspokoić. Chcemy jednak jednocześnie przestrzec, że założenie konta zawsze powinno być poprzedzone zweryfikowaniem informacji na temat danego bukmachera. W tym przypadku opinie o Betcris są bardzo pozytywne. Nie może być jednak inaczej. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Co ważne, jest także bardzo transparentna w swoich poczynaniach. Chodzi o to, że każdy gracz (nawet bez zarejestrowanego konta) może sprawdzić, czy ten podmiot hazardowy działa legalnie. Tak się właśnie dzieje. Na stronie głównej tej firmy bukmacherskiej (trzeba zjechać aż na sam dół) możesz dowiedzieć się, że Betcris posiada odpowiednie zezwolenie, które zostało wystawione w grudniu 2019 roku.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Atrakcyjne promocje na start

Obecnie (stan na 11 maja 2022 roku) możesz otrzymać w Betcris m.in. cashback nawet do 500 PLN. Ta promocja powitalna została bardzo ciepło przyjęta przez obserwatorów sceny bukmacherskiej w Polsce. Tak samo, jak przez samych Klientów, którzy teraz coraz częściej decydują się na założenie tam konta. W czasie rejestracji warto zaznaczyć, że istotnie chcesz skorzystać z promocji. Potem należy postawić kupon. Minimalna stawka to 20 PLN. Akceptowane są kupony SOLO albo AKO. Minimalny kurs wynosi zaś 1,80. Jeśli przegrasz, to zainkasujesz zwrot stawki. Bardzo popularne są także freebety bez depozytu. Obecnie firma bukmacherska Betcris ich nie oferuje, aczkolwiek nie jest wykluczone, że wkrótce się to zmieni. Warto zatem trzymać rękę na pulsie pod kątem tej sprawy. Należy regularnie sprawdzać dział z promocjami albo weryfikować rozmaite rankingi itp. Są tam bowiem podawane nie tylko suche informacje, ale także detaliczne opisy poszczególnych promocji. Warto dodać, że w Betcris możesz jeszcze zainkasować np. bonus 50% do 100 PLN, który jest aktualnie promowany przez Sebastiana Milę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Oferta Betcris – co można na co dzień obstawiać?

Nie ma przeszkód, by grać zakłady przedmeczowe. Coraz bardziej jest także rozbudowywany dział live w Betcris. W ofercie znajdują się również zakłady krótkoterminowe oraz długoterminowe. Możesz je obstawiać na rozmaite sporty. Co jeszcze jest tutaj ważne? W ofercie tego podmiotu hazardowego znajdują się chociażby dyscypliny wirtualne bazujące na algorytmach. Tak samo, jak gry karciane, czy cieszące się sporym zainteresowaniem rozgrywki e-sportowe…

Poprzedni artykułeWinner kod promocyjny vs bonus STS – poznaj najlepszych bukmacherów! 
Następny artykułBetonline – co warto wiedzieć o tym serwisie?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.