Wielu fanów piłki nożnej, z racji tego że ani nie mogą grać w piłkę nożną, ani również i nie mają możliwości wyjść na trybuny, decyduje się na szukanie inne formy rozrywki. Dla niektórych to są meczyki online, dla innych oprócz oglądania – mogą to być również zakłady bukmacherskie. Ale czy warto jest obstawiać zakłady na mecze, jeśli nie wiesz jak to robić? Otóż nasz poradnik pomoże ci się dowiedzieć, jak to zacząć robić!

Co zrobić, jeśli nie wiesz jak obstawiać zakłady na mecze online? – Poradnik

Zastanów się

Nim jakkolwiek zaczniesz myśleć o typowaniu zakładów sportowych – musisz najpierw określić, co chciałbyś obstawiać, oraz jakie sumy masz ochotę na to przeznaczyć. W końcu nie tylko musisz obstawiać piłkę nożną, ale możesz też zacząć obstawiać na przykład koszykówkę, nikt ci tak naprawdę nie może tego zabronić, prawda? Warto też zadać sobie pytanie, czy dokonujemy właściwego wyboru? W końcu, gdy w grę wchodzą pieniądze, ludzie się zmieniają – no i w niektórych kiepskich przypadkach zdarza się również, że chcą oni zarabiać kokosy, jednakże mówiąc precyzyjnie, zakłady na piłkę nożną zapewnią tylko dobrą zabawę – a nie ogromne zarobki. Wracając jednak do pierwotnego tematu, nie warto inwestować w kupony wydawane na podstawie spekulacyjnych i niezweryfikowanych informacji. Jednak najważniejszym czynnikiem jest opracowanie własnego systemu obstawiania, który jasno określi ci, czy warto jest w ogóle wydawać pieniądze na ten zakład.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nie opieraj się tylko i wyłącznie na poradnikach bukmacherskich

Ponieważ czytasz ten przewodnik po zakładach sportowych, jest bardzo prawdopodobne, że wcześniej nie postawiłeś zakładu, dlatego powinieneś wiedzieć, że możesz otrzymać swój bonus bukmacherski – świetnie, spróbuj go użyć, aby zdobyć trochę doświadczenia z wyprzedzeniem – ponieważ nawet jeśli przespałeś swój pierwszy typ, to bonus umożliwi ci minimalizację strat, a gdy zdobędziesz doświadczenie, wzrosną Twoje szanse na wygranie kolejnego zakładu. Wypróbuj różne kombinacje, takie jak dokładne dopasowanie wyniku. Nawet przy niskich stawkach mogą przynieść ogromne wygrane. Co prawda poradniki bukmacherskie są bardzo przydatne, ale na dłuższą metę nie należy na nich polegać. Nagłówki typu ,,wygrywanie z bukmacherem – 100% pewności gwarantowane” przyciągają uwagę ludzi, ale zwykle mówią tylko o tym, co sam bukmacher opisuje na swojej stronie internetowej. Dlatego też dobrym pomysłem jest na przykład skorzystanie z renomowanych for bukmacherskich – ponieważ takie miejsca skupiają doświadczonych graczy, którzy zazwyczaj trzymają się w kupie, i obstawiają razem, bądź też dzielą się sposobami na to, aby obstawiać zakłady w lepszy sposób – dlatego też im szybciej do takiej grupy dołączysz, tym lepiej dla ciebie – no i być może szybciej nauczysz się ogrywać bukmachera z jego pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZ jakiego powodu zakłady bukmacherskie właśnie w tym roku stają się coraz bardziej popularne?
Następny artykułJak wygrywać u bukmachera? Poradnik bukmacherski
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.