Legalny bukmacher Noblebet proponuje nowym graczom wyjątkową ofertę specjalną na start. Do zgarnięcia jest w niej nawet 1650 złotych na obstawianie meczów!

Co daje Noblebet nowym graczom?
Co daje Noblebet nowym graczom?

Noblebet bonus na start

Przygotowany przez Noblebet bonus powitalny to nie jedna, nie dwie, ale nawet trzy premie za wpłaty. Do zdobycia jest w tym przypadku grubo ponad 1000 złotych, a to wszystko w zupełnie legalny sposób!

Noblebet oferuje za założenie konta bonusy po dokonaniu przelewów. Jak to wygląda, co można zyskać? Warto znać szczegóły, by wiedzieć o nich możliwie jak najwięcej:

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny
  • Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz dostaje bonus w wysokości 100% przelewu do kwoty 800 złotych
  • Drugi przelew to kasa bonusowa w wysokości 50% depozytu do kwoty 800 złotych
  • Przelew numer trzy? Bonus 50 PLN na Wirtualne Sporty jako doładowanie 100%!

Noblebet kasa za rejestrację

Oferta specjalna dostępna jest jedynie dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się na stronie bukmachera Noblebet. SAmo konto da się założyć w kilka chwil.

Nie trzeba martwić się o legalność Noblebet. Bukmacher ten posiada licencję Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że oferuje swoje usługi całkowicie zgodnie z prawem!

Promocja powitalna Noblebet obowiązuje do odwołania. Może za jakiś czas dojść do jej modyfikacji, dlatego niektórzy pewnie będą chcieli z samego bonusu skorzystać jak najszybciej.

Noblebet to bukmacher stosunkowo świeży na polskim rynku. Będziemy informować was na bieżąco o oferowanych przez niego promocjach i wszelkich bonusach, jakie można zdobyć na obstawianie!


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20.000 PLN na Ligę Mistrzów w Fortunie!
Następny artykułDlaczego tak duża ilość osób obstawia piłkę nożną u bukmacherów?
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!