We wtorek i środę (5-6 listopada) po zaledwie dwutygodniowej przerwie rozgrywki wznowią zespoły rywalizujące w fazie grupowej UEFA Champions League. Przed nami 4. kolejka zmagań, na którą bukmacher BetClic przygotował specjalną promocję.

Cashback do 40 PLN na Ligę Mistrzów w BetClic!

Promo na LM w BetClic

Tytułowa oferta specjalna marki BetClic, która działa na polskim rynku zakładów bukmacherskich legalnie na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów, będzie aktywna tylko do końca czwartej serii zmagań w UEFA Champions League, czyli dokładnie do godziny 23:59 w środę 6 listopada.

Aby móc skorzystać z promocji „Pewny zakład” należy posiadać internetowe konto bukmacherskie w serwisie online organizatora oraz przed postawieniem kuponu na mecze najbliższej kolejki Ligi Mistrzów dołączyć do promocji poprzez kliknięcie w banner „DOŁĄCZ TUTAJ” na stronie wskazanego operatora zakładów bukmacherskich.

Na czym dokładnie polega promo? Pisząc w telegraficznym skrócie, w ramach opisywanej akcji gracz może zdobyć zwrot 100% stawki do maksimum 40 PLN, w razie gdy zakład składający się wyłącznie ze zdarzeń na najbliższe pojedynki w ramach UEFA Champions League okaże się przegrany z powodu jedno pudła.

Na cashback mogą liczyć gracze, którzy postawili kupon za minimum 20 PLN i zawarli na nim pięć zdarzeń o łącznym kursie minimalnym 5,00. Bez względu czy sięgnęli do oferty przedmeczowej, czy po zakłady live.

Przyznany zwrot stawki zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym, a jego wypłata będzie możliwa po dokonaniu regulaminowego obrotu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic kod promocyjny dla nowych

Legalni bukmacherzy, w tym marka BetClic, poza okazjonalnymi promocjami dla stałych klientów oferują również promocje dla osób, które zdecydują się otworzyć konto bukmacherskie w serwisie online. To tzw. oferta powitalna.

Obecnie można zgarnąć cashback na pierwszy zakład po rejestracji do kwoty maksymalnej 510 PLN (już po odjęciu podatku). Trzeba się jednak po niego zgłosić.

Wystarczy wpisać kod promocyjny w trakcie wypełniania formularza rejestracji. W chwili obecnej hasło brzmi „KOD510„.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułETOTO czy STS? – który bukmacher jest lepszy?
Następny artykułFora bukmacherskie – idealne miejsce dla nowych graczy