Tylko w piątek 10 maja na klientów marki forBET czeka promocja, w ramach której można zgarnąć bonus aż do 500 PLN! Chcesz poznać szczegóły?

Bonus do 500 PLN w forBET. Tylko w dniu 10 maja!

50% od depozytu

Jeżeli jesteś klientem legalnego bukmachera forBET, to wpłacając dziś (piątek 10 maja) środki na swoje konto online będziesz mógł zgarnąć premię o równowartości połowy swojego depozytu aż do kwoty maksymalnej która wynosi 500 PLN.

Bonus 50% do 500 PLN zostanie dopisany automatycznie przez organizatora akcji. Nie trzeba się zapisywać do tej promocji, ani też zgłaszać po należną premię.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że środki te będą mogły zostać wykorzystane na zakłady bukmacherskie dopiero po dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytem.

Darmowy zakład w forBET; kod: BETONLINE

Rejestracja z kodem promocyjnym

Nie masz jeszcze swojego konta w serwisie online wskazanej powyżej firmy bukmacherskiej? Możesz otworzyć je na oficjalnym profilu marki bez żadnych opłat czy specjalnych linków.

Natomiast może się przydać kod promocyjny, jeśli będziesz zainteresowany otrzymaniem większej premii niż w ramach standardowego pakietu powitalnego dla nowych graczy.

Wówczas w formularzu wystarczy wpisać hasło o treści „BETONLINE”, a po spełnieniu warunków minimalnego depozytu, gracz może zyskać dodatkowe 50 PLN na grę w formie bonusu.

Premia na start

Oferta dla nowych graczy „Mistrzowski Start” składa się obecnie z bonusów od trzech pierwszych wpłat. W ramach tej akcji można zgarnąć w sumie 1 200 PLN do wykorzystania w zakładach bukmacherskich.

Za pierwszy depozyt gracz może otrzymać maksymalnie premię 400 PLN (100%), za dwa kolejne również po 400 PLN, ale będzie to kolejno 75% i 50% drugiej i trzeciej wpłaty.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW TOTALbet finał Pucharu Polski bez ryzyka!
Następny artykułBonus 150% dla nowych graczy w PZBuk!