Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego u legalnego operatora PZBUk? Zakładając je do końca sierpnia możesz zgarnąć bonus na start w wysokości 150% pierwszej wpłaty!

Bonus 150% dla nowych graczy w PZBuk!
Bonus 150% dla nowych graczy w PZBuk!

Premia powitalna PZBuk

Standardowe oferty bukmacherów dla nowych graczy składają się prawie zawsze z bonusu od pierwszej wpłaty. Najczęściej mowa o premii w wysokości 100% od pierwszego depozytu. Marka PZBuk oferuje bonus 150% do 300 PLN maksimum.

Jak z niego skorzystać? Pierwszym krokiem jest oczywiście rejestracja konta online. W tym celu należy odwiedzić oficjalny portal internetowy legalnego bukmachera PZBuk i wypełnić formularz. Kolejne ruchy wyglądają następująco:

  1. Weryfikacja numeru telefonu;
  2. Aktywacja bonusu podczas pierwszej wpłaty (minimum 100 PLN)
  3. Odbiór premii 150% do 300 PLN.

Kwota premii powitalnej uzależniona jest od wysokości dokonanego depozytu, co oznacza, że maksymalną jego kwotę mogą zgarnąć osoby, które wpłaciły 200 PLN lub więcej.

Przyznany bonus na start podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach sportowych (depozyt+premia) po kursie minimalnym 2,00. W grę wchodzą kupony KOMBI. Od momentu aktywowania promocji jest na to dokładnie 60 dni.

Opisywana oferta powitalna marki PZBuk obowiązuje do godziny 23:59 w dniu 31 sierpnia 2019 roku. Zainteresowany?

Kod promocyjny

Bukmacherzy w celu przyciągnięcia klientów korzystają często również z kodów promocyjnych, dzięki którym można zgarnąć większą premię niż standardowo. Według naszych informacji również PZBuk powinien wkrótce wypuścić takie hasło.

Póki co ekstra premie z hasłem „BETONLINE” można zgarnąć w kilku innych firmach, które legalnie oferują zakłady bukmacherskie na terenie Polski.

Jedną z nich jest marka STS, gdzie za rejestrację w serwisie online, po wpisaniu wskazanego powyżej hasła bonusowego, można otrzymać freebet 29 PLN!

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Poprzedni artykułBonus do 500 PLN w forBET. Tylko w dniu 10 maja!
Następny artykułKod promocyjny na bonus bez depozytu STS