Jak zagrać w legalne karty u bukmachera Betfan bez ryzyka i to nawet do 99 złotych? Obstawianie TVbet, czyli poker, blackjack oraz wojna. W przypadku przegranej następuje pełny zwrot stawki. Oferta jest limitowana – każdy może już teraz sprawdzić, jak działa!

Betfan karty. Obstawianie bez ryzyka aż do 99 PLN!
Betfan karty. Obstawianie bez ryzyka aż do 99 PLN!

Międzynarodowy Dzień Gry w Karty. Specjalna oferta od Betfan!

Na stronie www.Betfan.pl w dniu 28 grudnia dostępna jest oferta specjalna, dzięki której można sprawdzić, jak działają dostępne w Betfan legalne karty i nie ponosić żadnego ryzyka. Wszystko na bardzo prostych zasadach, a do zdobycia jest nawet 99 PLN!

Uwaga! Opisywana promocja dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 28 grudnia. Bonus bez ryzyka dopisany zostanie do odpowiednich kont maksymalnie w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia kuponu kwalifikującego do oferty specjalnej. Liczą się tylko i wyłącznie zakłady grane w TVbet, czyli blackjacku, pokerze lub wojnie.

Fortuna bonus bez depozytu. Kod promocyjny "BETONLINE"
Fortuna bonus bez depozytu. Kod promocyjny „BETONLINE”

Jak skorzystać z promocji na karty w Betfan? Instrukcja krok po kroku:

  1. Logowanie na www.Betfan.pl
  2. Zagranie dowolnego zakładu w dziale Gry Karciane
  3. Stawki kwalifikujące to 19, 49 oraz 99 PLN. Obstawianie innych pieniędzy nie będzie brane pod uwagę!
  4. W przypadku przegranej następuje pełny zwrot stawki!

Gracz może skorzystać z promocji w TVbet Betfan tylko i wyłącznie w przypadku, gdy nie uda mu się trafić pierwszego zakładu zagrane w „Gry Karciane” w dniu 28 grudnia.

Bonus bez ryzyka. W Betfan do odebrania nawet 99 zł!

Tylko od gracza zależy, jaki bonus Betfan zostanie mu przyznany. Zagranie za 19 złotych oznacza potencjalną premię 19 zł, 49 to 49 i tak aż do kwoty 99 zł! Na jedno konto można zgarnąć maksymalnie jeden bonus – zawsze liczy się pierwszy kupon zagrany u bukmachera w okresie trwania promocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfan bonus bez ryzyka jest w stu procentach legalny, gdyż przyznawany jest przez markę działającą zgodnie z polskimi przepisami. Bonus po trafieniu na saldo bonusowe musi być postawiony przynajmniej 3 razy w kuponie SOLO lub AKO, by można było go wypłacić. Wymagany kurs ogólny to min. 2.00.

Przypominamy, że dostępne jest u bukmachera Betfan obstawianie bez podatku, a to tylko jedna z propozycji dla graczy, jakie można tutaj znaleźć!

Legalne karty w Betfan
Legalne karty w Betfan

Betfan bonus powitalny. 15 darmowych kuponów!

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest zarejestrowany na stronie www.Betfan.pl może to zmienić w dowolnym momencie i otrzymać na start specjalny bonus powitalny. Co takiego jest do zdobycia? Nowo zarejestrowani mogą liczyć, między innymi, na 15 darmowych kuponów, a oprócz tego do zgarnięcia mają jeszcze:

  • 3×777 PLN jako Mnożnik Pudziana
  • 600 PLN w formie zakładów bez ryzyka

Formularz rejestracyjny pozwalający na utworzenie darmowego konta w Betfan znajdziemy na oficjalnej stronie bukmachera. Aktualny kod promocyjny w tym przypadku to „BETONLINE” – można go wpisać jedynie na samym początku!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obrócić swój bonus na start? – Poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułObstawianie esportu. Bonus od Betfan!
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!