Każdy nowo zarejestrowany u bukmachera Betfan otrzymuje bonus na start w formie 3000 PLN oraz 100 ekstra jako Zakład Bez Ryzyka! Aktualny kod promocyjny? „BETONLINE”!

Betfan bonus na start. Premia powitalna 3000 PLN + 50 ekstra!
Betfan bonus na start. Premia powitalna 3000 PLN + 50 ekstra!

Betfan bonus powitalny

Betfan legalny bukmacher działa na polskim rynku już na tyle długo, by zachęcić wielu graczy do założenia konta. Z dnia na dzień może pochwalić się coraz większym gronem zarejestrowanych typerów. Nie ma wątpliwości, że bonus powitalny bardzo się do tego przyczynił.

Aby otrzymać premię na start w Betfan, gracz musi jedynie dokonać rejestracji konta, a następnie wykonać kilka kroków. Zakładanie profilu to kwestia kilku chwil – wszystko odbywa się legalnie i bez natychmiastowej weryfikacji danych!

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Bonus powitalny Betfan to nawet 3000 złotych na dobry początek. Gracz otrzymuje tę premię w kilku etapach:

  1. Rejestracja konta na Betfan.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE” na Zakład Bez Ryzyka 50 PLN!
  3. Wpłata i obstawianie
  4. Trzy bonusy 10% wartości wpłaty
  5. Obstawianie
  6. Wygrane powiększone o 10 razy!

Kod promocyjny BETONLINE – 100 zł Zakład Bez Ryzyka w Betfan!

Łącznie do zdobycia jest nawet 3000 złotych, a może być jeszcze więcej, bo kod promocyjny „BETONLINE” to 50 zł ekstra. Zakład Bez Ryzyka może wynieść od 20 do właśnie 50 PLN!

Kupon kwalifikujący się do Zakładu Bez Ryzyka musi być zagrany za minimum 20 PLN, a do tego zawierać co najmniej 2 zdarzenia o kursie 2,2 lub większym (łącznie!).

Oferta jest ograniczona czasowo. Limitowany bonus oferowany jest do momentu, gdy informacja o nim znajduje się na naszej stronie oraz stronie oficjalnej marki Betfan!

Ogromną zaletą bonusu w formie zakładu bez ryzyka jest to, iż nie musimy go w żaden sposób obracać. W przypadku przegranego kuponu otrzymujemy zwrot postawionej stawki, a ten od razu staje się naszą własnością, czyli możemy robić z tym, co tylko chcemy.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Gdzie wpisać kod promocyjny w Betfan?

Rejestracji konta u bukmachera często dokonują osoby początkujące, które niekoniecznie muszą mieć wiedzę na temat tego, jak dokładnie założyć profil, by otrzymać bonus na start. Tym bardziej problemy może sprawiać wpisanie kodu promocyjnego.

Okazuje się, że Betfan kod promocyjny wpisuje się w rubryce, która jest bardzo dobrze oznaczona. Bukmacher zrobił wszystko, by nikt nie przegapił miejsca, w którym możliwe jest podanie hasła bonusowego „BETONLINE”.

Warto podkreślić, że wpisanie kodu jest opcjonalne. Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli otrzymać bonusu specjalnego na start, ale nadal stanie przed nami możliwość zawierania zakładów w internecie.

Kod promocyjny „BETONLINE” może być podany jedynie przy rejestracji. Jeżeli nie wykorzystamy go od razu, później nie będziemy już mogli tego zmienić i tym samym przepadnie nam dodatkowa premia.

Bonus powitalny Betfan
Bonus powitalny Betfan

Bonus bez depozytu, czyli pieniądze za samą rejestrację!

Legalny bukmacher Betfan znany jest z tego, że oferuje swoim klientom mnóstwo interesujących promocji, które już na pierwszy rzut oka wydają się być konkurencyjne i atrakcyjne. Niestety, nie jest w tym momencie dostępny Betfan bonus bez depozytu. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że wielu innych bukmacherów oferuje tego typu premię.

Najpopularniejszym wyborem graczy jest portal www.STS.pl. W tym przypadku wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” daje nam 29 PLN bez wpłaty. Kasę dostaje się jako freebet, czyli darmowy zakład. Pieniądze możemy postawić na co tylko chcemy.

W ofercie powitalnej STS dostępne jest również 20 PLN na Betgames – legalne karty przez internet. Na prawdziwe pieniądze można w tym dziale stawiać na pokera, wojnę oraz bakarata.

Betfan – obstawianie meczów bez podatku przez okrągły rok!

Betfan Pakiet Pudziana
Betfan Pakiet Pudziana

Jeżeli granie u polskiego bukmachera kojarzy nam się przede wszystkim z płaceniem podatków, prawdopodobnie niem mieliśmy jeszcze okazji zagrania w Betfan. To jedyny bukmacher na rynku, w którym możliwe jest stawianie kuponów z wygranymi powiększonymi o 14%. Przez cały rok, a nie jedynie w wybrane dni tygodnia czy na konkretne rozgrywki.

Aby obstawiać mecze bez podatku na stronie www.Betfan.pl, potrzebne jest tylko konto do grania oraz spełnienie bardzo prostych warunków. Nie ma limitu stawki, tak więc tylko od nas zależy, jak zagramy i co dzięki temu będziemy mogli zyskać.

Stawianie zakładów z większymi wygranymi to jeszcze nie wszystko. Każdego dnia klienci bukmachera Betfan mogą korzystać z bonusów specjalnych w akcji Radar 365. Dostępne są w niej prezenty typerskie na każdy dzień w roku – bez względu na to, czy w świecie sportu dzieje się coś ciekawego, czy wręcz przeciwnie.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktywny kod na bonus w Betclic.pl! Wpisujesz i odbierasz 500!
Następny artykułObstawianie meczów z pewnymi wygranymi
Jak grać, to tylko na całego! Lubię ryzykować - czasem nie działa to dobrze, ale nie mogę też narzekać! Moje ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, tenis i koszykówka!