Każdy nowo zarejestrowany u bukmachera Betfan otrzymuje bonus na start w formie 3000 PLN oraz 50 ekstra jako Zakład Bez Ryzyka! Aktualny kod promocyjny? „BETONLINE”!

Betfan bonus na start. Premia powitalna 3000 PLN + 50 ekstra!
Betfan bonus na start. Premia powitalna 3000 PLN + 50 ekstra!

Betfan bonus powitalny

Betfan legalny bukmacher działa na polskim rynku już na tyle długo, by zachęcić wielu graczy do założenia konta. Z dnia na dzień może pochwalić się coraz większym gronem zarejestrowanych typerów. Nie ma wątpliwości, że bonus powitalny bardzo się do tego przyczynił.

Aby otrzymać premię na start w Betfan, gracz musi jedynie dokonać rejestracji konta, a następnie wykonać kilka kroków. Zakładanie profilu to kwestia kilku chwil – wszystko odbywa się legalnie i bez natychmiastowej weryfikacji danych!

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Bonus powitalny Betfan to nawet 3000 złotych na dobry początek. Gracz otrzymuje tę premię w kilku etapach:

  1. Rejestracja konta na Betfan.pl
  2. Kod promocyjny „BETONLINE” na Zakład Bez Ryzyka 50 PLN!
  3. Wpłata i obstawianie
  4. Trzy bonusy 10% wartości wpłaty
  5. Obstawianie
  6. Wygrane powiększone o 10 razy!

Kod promocyjny BETONLINE – 50 zł Zakład Bez Ryzyka w Betfan!

Łącznie do zdobycia jest nawet 3000 złotych, a może być jeszcze więcej, bo kod promocyjny „BETONLINE” to 50 zł ekstra. Zakład Bez Ryzyka może wynieść od 20 do właśnie 50 PLN!

Kupon kwalifikujący się do Zakładu Bez Ryzyka musi być zagrany za minimum 20 PLN, a do tego zawierać co najmniej 2 zdarzenia o kursie 2,2 lub większym (łącznie!).

Oferta jest ograniczona czasowo. Limitowany bonus oferowany jest do momentu, gdy informacja o nim znajduje się na naszej stronie oraz stronie oficjalnej marki Betfan!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.