Betclic to firma bukmacherska, której powstanie datowane jest na rok 2005 we Francji. Wtedy to Francuz Nicolas Beraud zdecydował się otworzyć własną firmę bukmacherską wraz ze swym współpracownikiem. Powstałe przedsiębiorstwo od samego początku nie mogło narzekać na brak klientów – dzięki wrodzonej zdolności do robienia interesów, Betclic szybko stał się jednym z czołowych bukmacherów we Francji. Nie umknęło to również uwadze inwestorowi, firmie Mangas Gaming, która zaproponowała Nicolasowi wykup 75% jego udziałów w firmie za kwotę 50 milionów euro. Prezes Betclica długo się nie zastanawiał – sprzedał swoje udziały, a od tego czasu firma Betclic zaczęła rozwijać się jeszcze dynamiczniej. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze aspekty oferty tego bukmachera.

betclic w polsce legalnie
Betclic Polska oferta zakładów bukmacherskich online

Betclic inwestuje w aplikacje mobilne 

Betclic to firma bukmacherska, która duży nacisk kładzie na rozwój cyfrowy – w tym celu utworzono specjalną stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych oraz aplikację, dzięki której z usług tego bukmachera można korzystać w telefonie bez żadnych komplikacji. Obstawianie zakładów to nie jedyna funkcja, która jest dostępna w aplikacji Betclic – oprócz tego zawodnicy mogą korzystać ze specjalnych promocji skierowanych właśnie do użytkowników tabletów i smartfonów. 

Ważnym elementem oferty bukmachera są również transmisje na żywo – w Betclic można obejrzeć mecze live we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych – mowa tutaj o wersjach stacjonarnej oraz mobilnej. 

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie bonusy powitalne ma dla swoich zawodników bukmacher Betclic?

Betclic to bukmacher, który od krótkiego czasu istnieje na polskim rynku. Czy debiutant posiada asy w rękawie, które zachęciłyby do rejestracji w tym serwisie szerokie rzesze nowych zawodników? Sprawdźmy zatem, co mogą uzyskać nowo zarejestrowane osoby u bukmachera Betclic.

Bonus od wpłaty do 1000 złotych

Betclic podąża drogą swojej bukmacherskiej konkurencji i proponuje bonus startowy od pierwszego depozytu, który może wynosić maksymalnie 1000 złotych – 100% do kwoty 1000 złotych. Jeśli wpłacimy na swoje konto bukmacherskie za pierwszym razem 300 złotych, to otrzymamy drugie 300 w ramach tej promocji. Warto wiedzieć, że wymogi obrotowe i kursowe w tej promocji są bardzo niskie, więc tym bardziej warto skorzystać z tej oferty.

Promocje dla stałych graczy w Betclic

Promocje dla stałych graczy są znacznie atrakcyjniejsze aniżeli bonusy skierowane do nowo zarejestrowanych graczy. Widać zatem, że jeśli Betclic chce, to potrafi. Sprawdźmy, jakie propozycje są dedykowane stałym graczom Betclic. 

Lepsze Kursy 

Jest to bardzo atrakcyjna promocja, której zasady są dodatkowo banalnie proste. Każdego dnia bukmacher Betclic na swojej głównej stronie internetowej zamieszcza listę zakładów objętych podwyższonymi kursami. Jest to zatem wyjątkowo atrakcyjny sposób na powiększenie swoich wygranych w Betclic. Gorąco zachęcamy do tego, by korzystać z promocji Lepsze Kursy – to naprawdę się opłaca!

Zaproś znajomego 

Gracze Betclic, którzy zdecydują się na zaproszenie do rejestracji u tego bukmachera swoich znajomych, mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty. Za zaproszenie nowych zawodników można otrzymać w Betclic nawet 100 złotych ekstra do wydania na zakłady online. Warto wiedzieć, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych propozycji dla graczy na całym polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

Niestety, istnieje jeden poważny mankament tej promocji – wiąże się ona z profitami wyłącznie dla osób zapraszających. Osoby zaproszone mogą korzystać wyłącznie ze standardowych bonusów i promocji Betclic. 

Multi + 

Kolejna promocja dedykowana osobom zarejestrowanym w Betclic. Jest ona skierowana do osób zajmujących się obstawianiem zakładów akumulowanych, czyli popularnych akumulatorów. Jej zasady również są bardzo proste – bukmacher zwiększa wartość kuponu od 5 do nawet 10% w zależności od tego, ile wart jest nasz kupon.

Poprzedni artykułTotolotek z bonusem za polecenie przyjaciela
Następny artykułW TOTALbet finał Pucharu Polski bez ryzyka!