Tylko do końca miesiąca legalny bukmacher forBET oferuje swoim graczom promocję, dzięki której nie odczują oni w swoich kieszeniach podatku od zakładów wzajemnych. Jak z niej skorzystać?

Aż 14% więcej od forBET!
Aż 14% więcej od forBET!

Oferta specjalna opisywanej firmy bukmacherskiej będzie aktywna dokładnie od 3 do 31 dnia pierwszego miesiąca roku (do godziny 12:00) i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci forBET.

Tak naprawdę wystarczy spełnić tylko kilka warunków, żeby móc się cieszyć z wygranych większych aż o 14%, czyli de facto bez podatku od gier i zakładów wzajemnych, których jest zmorą graczy.

Tym podstawowym jest postawienie zakładów o określonej porze. Mowa o okienku czasowym pomiędzy 6:00 rano a 12:00 w południe. Poranna promocja obowiązuje nie tylko w dni powszednie, ale też w weekendy.

Do akcji kwalifikują się tylko kupony składające się z minimum czterech zdarzeń, w tym jednego specjalnego – „Wygrywaj więcej 14%” o kursie 1,14. To właśnie dzięki niemu, należna premia, pojawi się na naszym koncie automatycznie, bez konieczności zgłaszania się po nią.

Jeśli chodzi o obostrzenia, to warto wspomnieć jeszcze o dwóch. Opisywana promocja nie obejmuje zakładów na Sporty Wirtualne oraz tych postawionych za środki bonusowe.

Inaczej ma się sprawa z zakładami live i kuponami zawartymi za pośrednictwem aplikacji mobilnej bukmachera forBET, które kwalifikują się do bonusu +14%.

By móc wziąc udział w opisywanej akcji specjalnej niezbędne jest posiadanie internetowego konta bukmacherskiego, które można otworzyć bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo.

W tym celu trzeba odwiedzić oficjalną stronę internetową legalnego bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny. Podczas tego procesu można również skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści: BETONLINE.

Darmowe konto bukmacherskie – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOstatnia szansa na bonus 50 PLN od TOTALbet!
Następny artykułZwrot Etoto na esport. 100 PLN do odebrania!